JakubTrabinski
- 2024–2026
- 44 mecze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 293pktw karierze
- 6,7pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1308 min | 29:44 |
| Punkty | 293 | 6,7 |
| Zbiórki | 204 | 4,6 |
| — w ataku | 58 | 1,3 |
| — w obronie | 146 | 3,3 |
| Asysty | 121 | 2,8 |
| Przechwyty | 65 | 1,5 |
| Bloki | 12 | 0,3 |
| Straty | 111 | 2,5 |
| Przewinienia | 139 | 3,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 92 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 386 | 8,8 |
- 40,6%FG106 z 261 z gry
- 27,8%3P35 z 126 za trzy
- 51,7%FT46 z 89 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 106 | 261 | 40,6% |
| Rzuty za dwa | 71 | 135 | 52,6% |
| Rzuty za trzy | 35 | 126 | 27,8% |
| Rzuty wolne | 46 | 89 | 51,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 5 | 27:11 | 12 | 2,4 | 2,8 | 2,4 | 1,0 | 0,0 | 23,5% | 28,6% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 31:00 | 50 | 5,0 | 4,9 | 2,8 | 1,8 | 0,6 | 28,3% | 15,6% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 13 | 29:29 | 115 | 8,8 | 5,0 | 2,2 | 1,1 | 0,0 | 46,3% | 31,7% | 58,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 7 | 29:43 | 39 | 5,6 | 4,1 | 3,1 | 2,0 | 0,4 | 42,5% | 23,5% | 12,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 9 | 30:05 | 77 | 8,6 | 5,2 | 3,4 | 1,6 | 0,3 | 46,4% | 37,9% | 60,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






