JakubTrabinski
21BANKSTERSLiga Mistrzów · 5WBA
- 2024–2026
- 44 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 77pktw 9 meczach
- 8,6pktna mecz
- 5,2zbna mecz
- 3,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 271 min | 30:05 |
| Punkty | 77 | 8,6 |
| Zbiórki | 47 | 5,2 |
| — w ataku | 7 | 0,8 |
| — w obronie | 40 | 4,4 |
| Asysty | 31 | 3,4 |
| Przechwyty | 14 | 1,6 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 26 | 2,9 |
| Przewinienia | 27 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 107 | 11,9 |
- 46,4%FG26 z 56 z gry
- 37,9%3P11 z 29 za trzy
- 60,9%FT14 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 56 | 46,4% |
| Rzuty za dwa | 15 | 27 | 55,6% |
| Rzuty za trzy | 11 | 29 | 37,9% |
| Rzuty wolne | 14 | 23 | 60,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P49 : 72 | 33:36 | 10 | 9 | 1 | |
| 15 gru 2024 | Z80 : 62 | 36:31 | 0 | 3 | 5 | |
| 8 gru 2024 | P55 : 69 | 30:01 | 10 | 3 | 3 | |
| 17 lis 2024 | Z71 : 69 | 30:11 | 13 | 9 | 6 | |
| 27 paź 2024 | Z20 : 0 | 23:55 | 2 | 3 | 1 | |
| 20 paź 2024 | P68 : 71 | 28:53 | 5 | 5 | 2 | |
| 13 paź 2024 | Z69 : 66 | 31:34 | 20 | 3 | 3 | |
| 6 paź 2024 | Z69 : 60 | 24:45 | 7 | 4 | 4 | |
| 29 wrz 2024 | Z89 : 57 | 31:22 | 10 | 8 | 6 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 44 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 5 | 27:11 | 12 | 2,4 | 2,8 | 2,4 | 1,0 | 0,0 | 23,5% | 28,6% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 31:00 | 50 | 5,0 | 4,9 | 2,8 | 1,8 | 0,6 | 28,3% | 15,6% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 13 | 29:29 | 115 | 8,8 | 5,0 | 2,2 | 1,1 | 0,0 | 46,3% | 31,7% | 58,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 7 | 29:43 | 39 | 5,6 | 4,1 | 3,1 | 2,0 | 0,4 | 42,5% | 23,5% | 12,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 9 | 30:05 | 77 | 8,6 | 5,2 | 3,4 | 1,6 | 0,3 | 46,4% | 37,9% | 60,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






