JakubTurkowski
16ORLY TEMIDY1. Liga · 2WBA
- 2022–2026
- 61 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 7pktw 11 meczach
- 0,6pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 192 min | 17:30 |
| Punkty | 7 | 0,6 |
| Zbiórki | 22 | 2,0 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 14 | 1,3 |
| Asysty | 9 | 0,8 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 0,5 |
| Przewinienia | 16 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 14 | 1,3 |
- 12,5%FG3 z 24 z gry
- 0,0%3P0 z 7 za trzy
- 33,3%FT1 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 24 | 12,5% |
| Rzuty za dwa | 3 | 17 | 17,6% |
| Rzuty za trzy | 0 | 7 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 3 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | P59 : 75 | 15:43 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 maj 2023 | P56 : 102 | 29:25 | 2 | 5 | 2 | |
| 23 kwi 2023 | P40 : 73 | 27:49 | 0 | 5 | 1 | |
| 16 kwi 2023 | P49 : 67 | 27:52 | 2 | 1 | 2 | |
| 2 kwi 2023 | P57 : 77 | 15:30 | 0 | 3 | 1 | |
| 26 mar 2023 | P58 : 59 | 9:43 | 0 | 3 | 1 | |
| 19 mar 2023 | Z61 : 59 | 2:47 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 mar 2023 | P60 : 86 | 17:10 | 0 | 3 | 1 | |
| 5 mar 2023 | Z59 : 55 | 5:31 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 lut 2023 | P60 : 61 | 18:25 | 3 | 0 | 1 | |
| 29 sty 2023 | P47 : 62 | 22:34 | 0 | 2 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 61 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 9:06 | 6 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 19:57 | 9 | 1,3 | 2,4 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 30,8% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 3 | 21:16 | 2 | 0,7 | 2,3 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 14,3% | 0,0% | — |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 20:35 | 12 | 1,7 | 3,4 | 0,9 | 0,6 | 0,1 | 30,0% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 18:05 | 12 | 1,5 | 1,9 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 38,5% | 25,0% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 12 | 19:39 | 19 | 1,6 | 2,9 | 0,3 | 0,4 | 0,3 | 29,2% | 0,0% | 41,7% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 11 | 17:30 | 7 | 0,6 | 2,0 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | 33,3% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 13:42 | 3 | 0,4 | 1,7 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 11,1% | 0,0% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






