Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 64 min | 21:16 |
| Punkty | 2 | 0,7 |
| Zbiórki | 7 | 2,3 |
| — w ataku | 2 | 0,7 |
| — w obronie | 5 | 1,7 |
| Asysty | 3 | 1,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 1 | 0,3 |
| Przewinienia | 6 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 5 | 1,7 |
- 14,3%FG1 z 7 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 1 | 7 | 14,3% |
| Rzuty za dwa | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 kwi 2025 | Z71 : 46 | 9:19 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 mar 2025 | Z67 : 57 | 33:57 | 2 | 5 | 1 | |
| 16 mar 2025 | P51 : 67 | 20:31 | 0 | 2 | 2 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 61 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 9:06 | 6 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 19:57 | 9 | 1,3 | 2,4 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 30,8% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 3 | 21:16 | 2 | 0,7 | 2,3 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 14,3% | 0,0% | — |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 20:35 | 12 | 1,7 | 3,4 | 0,9 | 0,6 | 0,1 | 30,0% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 18:05 | 12 | 1,5 | 1,9 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 38,5% | 25,0% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 12 | 19:39 | 19 | 1,6 | 2,9 | 0,3 | 0,4 | 0,3 | 29,2% | 0,0% | 41,7% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 11 | 17:30 | 7 | 0,6 | 2,0 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | 33,3% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 13:42 | 3 | 0,4 | 1,7 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 11,1% | 0,0% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






