JakubTurkowski
16ORLY TEMIDY1. Liga · 8WBA
- 2022–2026
- 61 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 0pktw 2 meczach
- 0,0pktna mecz
- 0,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
Brak rozegranego meczu.
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 0 min | 0:00 |
| Punkty | 0 | 0,0 |
| Zbiórki | 0 | 0,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 0 | 0,0 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 0 | 0,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 0 | 0,0 |
- —FGani jednej próby z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 0 | 0 | — |
| Rzuty za dwa | 0 | 0 | — |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 kwi 2026 | P60 : 91 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 lut 2026 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
2 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 61 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 9:06 | 6 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 19:57 | 9 | 1,3 | 2,4 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 30,8% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 3 | 21:16 | 2 | 0,7 | 2,3 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 14,3% | 0,0% | — |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 20:35 | 12 | 1,7 | 3,4 | 0,9 | 0,6 | 0,1 | 30,0% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 18:05 | 12 | 1,5 | 1,9 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 38,5% | 25,0% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 12 | 19:39 | 19 | 1,6 | 2,9 | 0,3 | 0,4 | 0,3 | 29,2% | 0,0% | 41,7% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 11 | 17:30 | 7 | 0,6 | 2,0 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | 33,3% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 13:42 | 3 | 0,4 | 1,7 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 11,1% | 0,0% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






