Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 241 min | 26:44 |
| Punkty | 28 | 3,1 |
| Zbiórki | 25 | 2,8 |
| — w ataku | 8 | 0,9 |
| — w obronie | 17 | 1,9 |
| Asysty | 13 | 1,4 |
| Przechwyty | 8 | 0,9 |
| Bloki | 5 | 0,6 |
| Straty | 17 | 1,9 |
| Przewinienia | 12 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 22 | 2,4 |
- 23,9%FG11 z 46 z gry
- 16,7%3P4 z 24 za trzy
- 28,6%FT2 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 46 | 23,9% |
| Rzuty za dwa | 7 | 22 | 31,8% |
| Rzuty za trzy | 4 | 24 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 2 | 7 | 28,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 maj 2024 | Z79 : 73 | 30:08 | 3 | 3 | 2 | |
| 14 kwi 2024 | P56 : 58 | 31:46 | 0 | 3 | 0 | |
| 7 kwi 2024 | Z65 : 56 | 42:21 | 7 | 3 | 2 | |
| 24 mar 2024 | P65 : 89 | 31:46 | 3 | 7 | 5 | |
| 17 mar 2024 | Z90 : 85 | 21:41 | 0 | 2 | 2 | |
| 10 mar 2024 | Z72 : 41 | 25:10 | 8 | 1 | 1 | |
| 3 mar 2024 | P67 : 73 | 13:49 | 2 | 1 | 1 | |
| 25 lut 2024 | Z66 : 65 | 17:36 | 0 | 1 | 0 | |
| 18 lut 2024 | P54 : 76 | 26:23 | 5 | 4 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 42 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | NTL | 9 | 26:44 | 28 | 3,1 | 2,8 | 1,4 | 0,9 | 0,6 | 23,9% | 16,7% | 28,6% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 10 | 23:43 | 29 | 2,9 | 2,5 | 0,9 | 0,4 | 0,3 | 34,5% | 34,8% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | NTL | 8 | 24:06 | 29 | 3,6 | 2,3 | 0,9 | 0,3 | 0,1 | 57,9% | 45,5% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 4 | 13:17 | 3 | 0,8 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,3 | 20,0% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | NTL | 5 | 21:56 | 7 | 1,4 | 1,8 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 15,4% | 0,0% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 6 | 29:25 | 17 | 2,8 | 3,3 | 1,8 | 0,0 | 0,5 | 38,9% | 33,3% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






