17 marca 2024, 17:301. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
POST PRIMEgospodarzwynik 85 do 90
NTLgość
Transmisja
1 Liga: Post Prime vs. NTL — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patryk Grabarczyk | 1 | 47:02 | 34 | 12 | 23 | 52,2% | 6 | 11 | 6 | 12 | 50,0% | 4 | 5 | 80,0% | 5 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 30 | 3 |
| Patryk Baranowski | 4 | 48:49 | 20 | 8 | 13 | 61,5% | 5 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 20 | 0 |
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 31:31 | 15 | 3 | 12 | 25,0% | 0 | 4 | 3 | 8 | 37,5% | 6 | 7 | 85,7% | 5 | 1 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 14 | -4 |
| Maciej Staszewski | 13 | 47:27 | 9 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 5 | 60,0% | 11 | 4 | 7 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 6 | 12 | -6 |
| Maciej Lopacinski | 0 | 53:00 | 4 | 2 | 11 | 18,2% | 2 | 6 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 8 | -5 |
| Tomasz Butkiewicz | 99 | 22:34 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 |
| Maciej Walejko | 20 | 14:34 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -8 |
| Razem | — | 264:57 | 85 | 29 | 73 | 39,7% | 16 | 37 | 13 | 36 | 36,1% | 14 | 19 | 73,7% | 33 | 11 | 22 | 21 | 6 | 2 | 10 | 17 | 16 | 88 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patryk Jasinski | 27 | 45:58 | 25 | 10 | 13 | 76,9% | 5 | 6 | 5 | 7 | 71,4% | 0 | 2 | 0,0% | 10 | 3 | 7 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 34 | 3 |
| Marcin Korkosz | 9 | 44:12 | 18 | 6 | 11 | 54,5% | 4 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 4 | 6 | 66,7% | 7 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 5 | 3 | 3 | 14 | -1 |
| Bartek Sobczak | 7 | 53:00 | 18 | 8 | 19 | 42,1% | 8 | 15 | 0 | 4 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 11 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 14 | 5 |
| Jakub Jurczak | 77 | 34:10 | 16 | 6 | 11 | 54,5% | 4 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 19 | 3 |
| Pawel Sawczuk | 1 | 41:58 | 7 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 3 | 66,7% | 12 | 3 | 9 | 8 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 20 | 8 |
| Szymon Jakubiak | 19 | 23:58 | 6 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -8 |
| Jakub Uscinowicz | 4 | 21:41 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 4 | 15 |
| Razem | — | 264:57 | 90 | 34 | 65 | 52,3% | 24 | 39 | 10 | 26 | 38,5% | 12 | 17 | 70,6% | 38 | 9 | 29 | 27 | 7 | 2 | 16 | 16 | 17 | 112 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | POST PRIME | NTL |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/37 · 43,2% | 4824/39 · 61,5%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3913/36 · 36,1% | 3010/26 · 38,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1414/19 · 73,7%, lepszy wynik | 1212/17 · 70,6% |
| Zbiórki w obronie | 22 | 29, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 11, lepszy wynik | 9 |
| Asysty | 21 | 27, lepszy wynik |
| Przechwyty | 6 | 7, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 17 marca 2024
- 11:15
MSJ VISION
TARGOWEK70:102 - 11:15
TARCHO TERROR
HOMIES39:56 - 12:30
HUTNICZE WILKI
POLIBUDA76:73 - 12:30
SPORTOWA WARSZAWA
WOLVES69:48 - 13:45
BANKSTERS
OSTAP RUSZTOWANIA48:75 - 13:45
THAISTY TIGERS
BASKET KOCJANA72:64 - 15:00
BC LITUANICA
BLAZERS58:81 - 15:00
GRZECHOTNIKI LOMIANKI
TEKOpro55:67 - 16:15
MDM SERWIS
AVENGA57:77 - 16:15
INIEMAMOCNI
INDEX MOCY69:88 - 17:30
PUMY BETONU
TARGOWEK WARRIORS72:63 - 18:45
PIASECZUSETS
HUTNIK WARSZAWA71:82 - 18:45
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
GKS TACHIMETR75:55 - 20:00
GET WOW TEAM
HANTLE I GARY75:40






