JanBak
44BASKET KOCJANA3. Liga · 8WBA
- 2023–2026
- 55 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 5pktw 8 meczach
- 0,6pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 143 min | 17:55 |
| Punkty | 5 | 0,6 |
| Zbiórki | 24 | 3,0 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 19 | 2,4 |
| Asysty | 12 | 1,5 |
| Przechwyty | 4 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 1,0 |
| Przewinienia | 11 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 14 | 1,8 |
- 8,3%FG2 z 24 z gry
- 0,0%3P0 z 10 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 2 | 24 | 8,3% |
| Rzuty za dwa | 2 | 14 | 14,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 10 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach BASKET KOCJANA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P60 : 81 | 6:40 | 0 | 1 | 1 | |
| 26 kwi 2026 | Z52 : 40 | 20:23 | 0 | 1 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | Z61 : 49 | 18:10 | 0 | 3 | 0 | |
| 11 kwi 2026 | Z51 : 50 | 12:40 | 0 | 2 | 2 | |
| 14 mar 2026 | Z37 : 35 | 24:28 | 0 | 0 | 1 | |
| 1 mar 2026 | Z77 : 68 | 20:07 | 2 | 4 | 2 | |
| 21 lut 2026 | Z50 : 44 | 24:40 | 1 | 9 | 0 | |
| 15 lut 2026 | Z90 : 30 | 16:08 | 2 | 4 | 5 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 55 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET KOCJANA | 4 | 16:46 | 8 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 25,0% | 25,0% | — |
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 17:55 | 5 | 0,6 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 8,3% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 18:31 | 22 | 2,8 | 3,6 | 1,3 | 0,3 | 0,4 | 22,9% | 14,3% | 66,7% |
| 6WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 19:06 | 24 | 3,0 | 4,3 | 1,0 | 0,3 | 0,4 | 26,3% | 5,9% | 33,3% |
| 5WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 6 | 6:35 | 10 | 1,7 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 50,0% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 3 | 24:03 | 15 | 5,0 | 6,0 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 37,5% | 33,3% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 10 | 28:55 | 42 | 4,2 | 7,1 | 2,4 | 0,7 | 0,7 | 25,0% | 6,7% | 45,0% |
| 2WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 29:57 | 14 | 1,8 | 5,5 | 1,8 | 0,5 | 0,1 | 11,9% | 9,1% | 21,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






