JanBak
44BASKET KOCJANA3. Liga · 2WBA
- 2023–2026
- 55 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 14pktw 8 meczach
- 1,8pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 240 min | 29:57 |
| Punkty | 14 | 1,8 |
| Zbiórki | 44 | 5,5 |
| — w ataku | 11 | 1,4 |
| — w obronie | 33 | 4,1 |
| Asysty | 14 | 1,8 |
| Przechwyty | 4 | 0,5 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 29 | 3,6 |
| Przewinienia | 13 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 0 | 0,0 |
- 11,9%FG5 z 42 z gry
- 9,1%3P1 z 11 za trzy
- 21,4%FT3 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 42 | 11,9% |
| Rzuty za dwa | 4 | 31 | 12,9% |
| Rzuty za trzy | 1 | 11 | 9,1% |
| Rzuty wolne | 3 | 14 | 21,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach BASKET KOCJANA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2023 | P55 : 72 | 25:23 | 2 | 8 | 1 | |
| 14 maj 2023 | P36 : 79 | 30:28 | 1 | 4 | 1 | |
| 1 kwi 2023 | P46 : 69 | 25:21 | 0 | 2 | 1 | |
| 26 mar 2023 | Z61 : 52 | 30:43 | 0 | 5 | 3 | |
| 19 mar 2023 | P36 : 70 | 26:48 | 2 | 1 | 0 | |
| 5 mar 2023 | Z58 : 56 | 31:22 | 6 | 8 | 3 | |
| 4 lut 2023 | P49 : 62 | 31:23 | 0 | 10 | 1 | |
| 29 sty 2023 | P38 : 82 | 38:10 | 3 | 6 | 4 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 55 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET KOCJANA | 4 | 16:46 | 8 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 25,0% | 25,0% | — |
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 17:55 | 5 | 0,6 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 8,3% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 18:31 | 22 | 2,8 | 3,6 | 1,3 | 0,3 | 0,4 | 22,9% | 14,3% | 66,7% |
| 6WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 19:06 | 24 | 3,0 | 4,3 | 1,0 | 0,3 | 0,4 | 26,3% | 5,9% | 33,3% |
| 5WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 6 | 6:35 | 10 | 1,7 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 50,0% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 3 | 24:03 | 15 | 5,0 | 6,0 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 37,5% | 33,3% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 10 | 28:55 | 42 | 4,2 | 7,1 | 2,4 | 0,7 | 0,7 | 25,0% | 6,7% | 45,0% |
| 2WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 29:57 | 14 | 1,8 | 5,5 | 1,8 | 0,5 | 0,1 | 11,9% | 9,1% | 21,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






