JanKajkowski
4KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIEBaraże · 7WBA
- 2023–2026
- 66 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 10pktw 1 meczu
- 10,0pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Na tle ligi
Za mało zawodników z trzema meczami w tych rozgrywkach, żeby policzyć średnią ligi.
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 74,0%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychbez danych ligi
- 80,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtorabez danych ligi
- 60,0%Udział trójek w rzutach z grybez danych ligi
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 10najwięcej punktówz TARGOWEK WARRIORS, 8 lut 2026
- 3najwięcej zbiórekz TARGOWEK WARRIORS, 8 lut 2026
- 1najwięcej asystz TARGOWEK WARRIORS, 8 lut 2026
- 11najlepszy mecz (EFF)10 pkt, 3 zb, 1 as — z TARGOWEK WARRIORS, 8 lut 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 66 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2151 min | 32:35 |
| Punkty | 796 | 12,1 |
| Zbiórki | 260 | 3,9 |
| — w ataku | 56 | 0,8 |
| — w obronie | 204 | 3,1 |
| Asysty | 141 | 2,1 |
| Przechwyty | 75 | 1,1 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 79 | 1,2 |
| Przewinienia | 80 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 111 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 782 | 11,8 |
- 44,5%FG305 z 686 z gry
- 33,6%3P93 z 277 za trzy
- 72,7%FT93 z 128 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 305 | 686 | 44,5% |
| Rzuty za dwa | 212 | 409 | 51,8% |
| Rzuty za trzy | 93 | 277 | 33,6% |
| Rzuty wolne | 93 | 128 | 72,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asystz BASKET KOCJANA, 16 kwi 2023
- Mecz 4+ trójki6 razy · ostatnio z OSTAP RUSZTOWANIA, 29 mar 2026
- Double-double3 razy · ostatnio z GORYLA PL, 4 paź 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 796
- 50 meczówrozegranych meczów: 66
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 8
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
GORYLA PL4 paź 202625pkt10zb5as32eff
MDM SERWIS8 mar 202622pkt9zb1as29eff
MDM SERWIS26 wrz 202625pkt10zb4as28eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






