8 lutego 2026, 16:15Baraże, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO A
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIEgospodarzwynik 66 do 44
TARGOWEK WARRIORSgość
Transmisja
7. WBA 1.Liga Baraże: Targówek Warriors vs. Komandosi Jedzą Gwoździe — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuba Skalski | 25 | 33:58 | 18 | 6 | 14 | 42,9% | 5 | 11 | 1 | 3 | 33,3% | 5 | 7 | 71,4% | 7 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 10 |
| Pawel Szymanowski | 9 | 38:04 | 14 | 5 | 13 | 38,5% | 5 | 9 | 0 | 4 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | 15 | 20 |
| Jan Kajkowski | 4 | 36:13 | 10 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 2 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 4 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 11 | 16 |
| Adam Olczak | 45 | 20:06 | 9 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 8 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3% | 7 | 1 | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 17 | 22 |
| Mateusz Wozniak | 28 | 30:55 | 9 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 9 | 4 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 14 | 22 |
| Michal Dobrzycki | 1 | 17:03 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 3 | 14 |
| Mateusz Szpakowski | 3 | 23:40 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 6 |
| Michal Stachowicz | 7 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 199:59 | 66 | 23 | 54 | 42,6% | 18 | 40 | 5 | 14 | 35,7% | 15 | 23 | 65,2% | 34 | 9 | 25 | 13 | 8 | 1 | 6 | 14 | 17 | 77 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcel Dabrowski | 5 | 22:26 | 10 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 1 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 9 | -10 |
| Szymon Jakubiak | 19 | 22:13 | 8 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 7 | -9 |
| Piotr Jakubowski | 8 | 24:04 | 8 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 3 | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 4 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | -16 |
| Maks Swiderski | 3 | 31:22 | 7 | 3 | 10 | 30,0% | 2 | 7 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | -12 |
| Sebastian Kostecki | 00 | 33:55 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 3 | 0 | 4 | 0,0% | 2 | 8 | 25,0% | 6 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | -1 | -19 |
| Wojciech Nitek | 23 | 16:51 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | -1 | -11 |
| Patryk Pawlowski | 6 | 13:05 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | -14 |
| Adam Jankowski | 21 | 9:16 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 |
| Tomasz Madry | 22 | 13:55 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -8 |
| Tymoteusz Muter | 77 | 12:49 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -10 |
| Razem | — | 199:56 | 44 | 16 | 42 | 38,1% | 11 | 25 | 5 | 17 | 29,4% | 7 | 20 | 35,0% | 24 | 3 | 21 | 9 | 3 | 0 | 13 | 18 | 13 | 28 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | TARGOWEK WARRIORS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/40 · 45,0%, lepszy wynik | 2211/25 · 44,0% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/14 · 35,7%, lepszy wynik | 155/17 · 29,4% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1515/23 · 65,2%, lepszy wynik | 77/20 · 35,0% |
| Zbiórki w obronie | 25, lepszy wynik | 21 |
| Zbiórki w ataku | 9, lepszy wynik | 3 |
| Asysty | 13, lepszy wynik | 9 |
| Przechwyty | 8, lepszy wynik | 3 |
| Straty mniej = lepiej | 6, lepszy wynik | 13 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






