JanKalicki
9OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2023
- 39 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 14pktw 11 meczach
- 1,3pktna mecz
- 1,5zbna mecz
- 0,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 188 min | 17:06 |
| Punkty | 14 | 1,3 |
| Zbiórki | 17 | 1,5 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 12 | 1,1 |
| Asysty | 2 | 0,2 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 0,7 |
| Przewinienia | 3 | 0,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 6 | 0,5 |
- 16,7%FG4 z 24 z gry
- 20,0%3P3 z 15 za trzy
- 75,0%FT3 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 24 | 16,7% |
| Rzuty za dwa | 1 | 9 | 11,1% |
| Rzuty za trzy | 3 | 15 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 4 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 mar 2021 | P44 : 51 | 27:00 | 0 | 3 | 0 | |
| 28 lut 2021 | Z61 : 60 | 5:04 | 2 | 0 | 0 | |
| 21 lut 2021 | Z65 : 42 | 34:17 | 0 | 4 | 0 | |
| 14 lut 2021 | Z80 : 40 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 gru 2020 | P49 : 70 | 8:45 | 0 | 0 | 1 | |
| 13 gru 2020 | P61 : 67 | 8:07 | 0 | 1 | 0 | |
| 6 gru 2020 | P58 : 78 | 7:25 | 0 | 1 | 0 | |
| 29 lis 2020 | Z79 : 50 | 29:16 | 5 | 6 | 1 | |
| 25 paź 2020 | P43 : 56 | 22:58 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 paź 2020 | P61 : 63 | 32:25 | 4 | 0 | 0 | |
| 11 paź 2020 | P55 : 66 | 12:52 | 3 | 2 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 39 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 5 | 19:55 | 11 | 2,2 | 1,6 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 21,4% | 27,3% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 11:00 | 15 | 1,7 | 0,3 | 0,3 | 0,2 | 0,0 | 35,7% | 25,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 29:51 | 49 | 5,4 | 2,7 | 1,0 | 0,6 | 0,1 | 36,0% | 33,3% | — |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 5 | 31:08 | 8 | 1,6 | 2,2 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 16,7% | 15,4% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 17:06 | 14 | 1,3 | 1,5 | 0,2 | 0,2 | 0,0 | 16,7% | 20,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






