Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 404 min | 33:41 |
| Punkty | 101 | 8,4 |
| Zbiórki | 41 | 3,4 |
| — w ataku | 11 | 0,9 |
| — w obronie | 30 | 2,5 |
| Asysty | 29 | 2,4 |
| Przechwyty | 20 | 1,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 16 | 1,3 |
| Przewinienia | 14 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 100 | 8,3 |
- 38,7%FG41 z 106 z gry
- 32,6%3P14 z 43 za trzy
- 31,3%FT5 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 106 | 38,7% |
| Rzuty za dwa | 27 | 63 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 14 | 43 | 32,6% |
| Rzuty wolne | 5 | 16 | 31,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P62 : 65 | 18:04 | 2 | 2 | 0 | |
| 24 maj 2026 | Z64 : 53 | 40:08 | 12 | 4 | 5 | |
| 17 maj 2026 | Z63 : 54 | 38:43 | 11 | 4 | 1 | |
| 26 kwi 2026 | Z65 : 53 | 25:38 | 7 | 1 | 0 | |
| 18 kwi 2026 | P73 : 78 | 39:22 | 4 | 7 | 1 | |
| 12 kwi 2026 | Z67 : 49 | 38:40 | 11 | 5 | 3 | |
| 29 mar 2026 | Z76 : 54 | 40:42 | 5 | 4 | 2 | |
| 15 mar 2026 | Z71 : 65 | 48:00 | 7 | 1 | 6 | |
| 7 mar 2026 | Z73 : 47 | 36:49 | 8 | 1 | 2 | |
| 1 mar 2026 | Z74 : 42 | 34:43 | 9 | 1 | 6 | |
| 22 lut 2026 | Z121 : 40 | 27:49 | 14 | 9 | 3 | |
| 14 lut 2026 | Z59 : 46 | 15:31 | 11 | 2 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 46 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | NLB | 12 | 33:41 | 101 | 8,4 | 3,4 | 2,4 | 1,7 | 0,1 | 38,7% | 32,6% | 31,3% |
| 8WBABaraże | NLB | 1 | 24:34 | 12 | 12,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 40,0% | 40,0% | 40,0% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 10 | 31:51 | 79 | 7,9 | 3,8 | 1,7 | 1,1 | 0,0 | 33,7% | 26,5% | 53,3% |
| 7WBABaraże | NLB | 1 | 40:00 | 5 | 5,0 | 7,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 16,7% | 16,7% | 0,0% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 11 | 34:23 | 127 | 11,5 | 4,5 | 1,9 | 1,2 | 0,0 | 38,5% | 27,1% | 47,6% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 43:43 | 8 | 8,0 | 7,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 21,1% | 0,0% | — |
| 5WBA3. Liga | NLB | 10 | 34:35 | 112 | 11,2 | 4,5 | 2,4 | 1,2 | 0,0 | 46,5% | 42,9% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






