Na tle ligi
Za mało zawodników z trzema meczami w tych rozgrywkach, żeby policzyć średnią ligi.
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 49,2%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychbez danych ligi
- 50,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtorabez danych ligi
- 50,0%Udział trójek w rzutach z grybez danych ligi
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 1 / 2 | 50,0% | — |
| Półdystans | 1 / 3 | 33,3% | — |
| Za trzy | 2 / 5 | 40,0% | — |
| Razem z gry | 4 / 10 | 40,0% | — |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 12najwięcej punktówz DRUZYNA WYBUCH, 14 cze 2026
- 0najwięcej zbiórekz DRUZYNA WYBUCH, 14 cze 2026
- 1najwięcej asystz DRUZYNA WYBUCH, 14 cze 2026
- 6najlepszy mecz (EFF)12 pkt, 0 zb, 1 as — z DRUZYNA WYBUCH, 14 cze 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2024–2026 · 46 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1555 min | 33:48 |
| Punkty | 444 | 9,7 |
| Zbiórki | 187 | 4,1 |
| — w ataku | 60 | 1,3 |
| — w obronie | 127 | 2,8 |
| Asysty | 97 | 2,1 |
| Przechwyty | 64 | 1,4 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 57 | 1,2 |
| Przewinienia | 60 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 60 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 396 | 8,6 |
- 38,1%FG181 z 475 z gry
- 30,2%3P51 z 169 za trzy
- 40,3%FT31 z 77 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 181 | 475 | 38,1% |
| Rzuty za dwa | 130 | 306 | 42,5% |
| Rzuty za trzy | 51 | 169 | 30,2% |
| Rzuty wolne | 31 | 77 | 40,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 5+ przechwytówz MKSN MAZOWSZE, 22 lut 2026
- Mecz 4+ trójki4 razy · ostatnio z YOUNG OLD TEAM ONE, 14 gru 2025
- Double-doublez MOLES, 1 cze 2025
- 100 punktówpunktów w karierze: 444
- 25 meczówrozegranych meczów: 45
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 4
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
YOUNG OLD TEAM ONE14 gru 202519pkt3zb4as24eff
BASKET KOCJANA26 paź 202417pkt8zb1as24eff
MKSN MAZOWSZE22 lut 202614pkt9zb3as24eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






