JanTarnowski
21FOR THE WIN2. Liga · 6WBA
- 2020–2026
- 74 mecze w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 27pktw 10 meczach
- 2,7pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 280 min | 27:59 |
| Punkty | 27 | 2,7 |
| Zbiórki | 37 | 3,7 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 35 | 3,5 |
| Asysty | 17 | 1,7 |
| Przechwyty | 8 | 0,8 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 11 | 1,1 |
| Przewinienia | 21 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 44 | 4,4 |
- 22,9%FG11 z 48 z gry
- 23,5%3P4 z 17 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 48 | 22,9% |
| Rzuty za dwa | 7 | 31 | 22,6% |
| Rzuty za trzy | 4 | 17 | 23,5% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P46 : 60 | 21:13 | 0 | 1 | 1 | |
| 7 cze 2025 | P65 : 71 | 28:15 | 2 | 1 | 0 | |
| 31 maj 2025 | Z80 : 72 | 30:18 | 0 | 4 | 3 | |
| 18 maj 2025 | Z79 : 70 | 21:21 | 3 | 3 | 1 | |
| 26 kwi 2025 | P44 : 55 | 31:28 | 9 | 4 | 1 | |
| 5 kwi 2025 | Z81 : 75 | 30:25 | 3 | 4 | 1 | |
| 22 mar 2025 | P62 : 80 | 25:04 | 1 | 1 | 1 | |
| 16 mar 2025 | Z68 : 61 | 35:57 | 5 | 6 | 1 | |
| 8 mar 2025 | Z90 : 54 | 25:21 | 4 | 6 | 0 | |
| 1 mar 2025 | Z80 : 70 | 30:31 | 0 | 7 | 8 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 74 mecze · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 18:31 | 13 | 2,6 | 4,8 | 1,4 | 1,6 | 0,2 | 29,4% | 0,0% | 75,0% |
| 7WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 4 | 4,0 | 7,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 18,2% | 0,0% | 0,0% |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 27:59 | 27 | 2,7 | 3,7 | 1,7 | 0,8 | 0,4 | 22,9% | 23,5% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 27:07 | 27 | 6,8 | 4,3 | 2,5 | 2,0 | 0,3 | 40,7% | 25,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 29:04 | 27 | 5,4 | 5,4 | 1,8 | 0,8 | 0,6 | 26,7% | 20,0% | 66,7% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 32:01 | 39 | 6,5 | 4,8 | 1,5 | 1,7 | 0,5 | 28,6% | 25,0% | 38,5% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 33:25 | 37 | 5,3 | 5,7 | 2,0 | 0,4 | 1,3 | 36,4% | 0,0% | 71,4% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 28:14 | 53 | 5,9 | 4,0 | 1,4 | 0,9 | 0,6 | 42,3% | 0,0% | 47,4% |
| 1WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 48:41 | 15 | 15,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 2,0 | 70,0% | 50,0% | — |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 8 | 25:07 | 49 | 6,1 | 4,3 | 1,0 | 0,6 | 0,1 | 40,4% | 50,0% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 3 | 32:37 | 16 | 5,3 | 6,3 | 1,3 | 0,3 | 1,0 | 36,4% | 0,0% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 2 | 13:12 | 4 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,5 | 0,5 | 18,2% | 0,0% | 0,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 3 | 42:59 | 13 | 4,3 | 5,0 | 3,3 | 1,7 | 0,7 | 21,4% | 0,0% | 25,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 9 | 35:11 | 94 | 10,4 | 5,8 | 3,0 | 1,2 | 1,1 | 39,4% | 27,3% | 31,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






