Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 214 min | 30:32 |
| Punkty | 82 | 11,7 |
| Zbiórki | 41 | 5,9 |
| — w ataku | 1 | 0,1 |
| — w obronie | 40 | 5,7 |
| Asysty | 16 | 2,3 |
| Przechwyty | 7 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 10 | 1,4 |
| Przewinienia | 5 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 84 | 12,0 |
- 40,0%FG32 z 80 z gry
- 30,0%3P15 z 50 za trzy
- 37,5%FT3 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 32 | 80 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 17 | 30 | 56,7% |
| Rzuty za trzy | 15 | 50 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 8 | 37,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 gru 2024 | P51 : 58 | 35:17 | 6 | 9 | 2 | |
| 7 gru 2024 | Z74 : 58 | 36:01 | 10 | 10 | 4 | |
| 1 gru 2024 | Z81 : 65 | 33:13 | 12 | 2 | 2 | |
| 10 lis 2024 | P68 : 72 | 38:45 | 14 | 9 | 0 | |
| 19 paź 2024 | Z113 : 34 | 26:58 | 10 | 4 | 6 | |
| 13 paź 2024 | Z56 : 47 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | Z74 : 65 | 43:30 | 30 | 7 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 74 mecze · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NLB | 3 | 32:09 | 13 | 4,3 | 1,7 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 20,0% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 5 | 25:41 | 36 | 7,2 | 3,6 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 31,6% | 23,1% | 66,7% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 7 | 31:27 | 71 | 10,1 | 3,9 | 2,3 | 1,3 | 0,0 | 32,9% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 33:32 | 9 | 9,0 | 0,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 30,0% | 33,3% | — |
| 5WBA3. Liga | NLB | 7 | 30:32 | 82 | 11,7 | 5,9 | 2,3 | 1,0 | 0,1 | 40,0% | 30,0% | 37,5% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 6 | 21:01 | 52 | 8,7 | 3,5 | 1,7 | 1,7 | 0,3 | 42,6% | 25,0% | 62,5% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 7 | 25:35 | 58 | 8,3 | 2,4 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | 43,8% | 35,7% | 54,5% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 7 | 33:17 | 68 | 9,7 | 3,7 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 28,4% | 20,7% | 85,7% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 10 | 34:44 | 179 | 17,9 | 5,3 | 2,2 | 1,3 | 0,2 | 45,0% | 46,5% | 62,5% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 36:31 | 10 | 10,0 | 4,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 25,0% | 25,0% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 9 | 38:06 | 129 | 14,3 | 4,9 | 2,3 | 1,9 | 0,3 | 38,6% | 34,7% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 6 | 36:53 | 94 | 15,7 | 2,5 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 40,4% | 33,3% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 5 | 39:42 | 83 | 16,6 | 5,4 | 2,0 | 2,0 | 0,2 | 42,9% | 34,1% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






