JoachimJozwiak
77THAISTY TIGERSBaraże · 6WBA
- 2023–2026
- 65 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 9pktw 1 meczu
- 9,0pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 38 min | 38:23 |
| Punkty | 9 | 9,0 |
| Zbiórki | 3 | 3,0 |
| — w ataku | 2 | 2,0 |
| — w obronie | 1 | 1,0 |
| Asysty | 3 | 3,0 |
| Przechwyty | 1 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 5,0 |
| Przewinienia | 1 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 5 | 5,0 |
- 50,0%FG4 z 8 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 33,3%FT1 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 8 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 4 | 7 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 3 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (6WBA) w barwach THAISTY TIGERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2023–2026 · 65 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET KOCJANA | 4 | 35:49 | 45 | 11,3 | 3,0 | 3,8 | 1,8 | 0,0 | 44,7% | 36,4% | 87,5% |
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 9 | 28:03 | 82 | 9,1 | 4,9 | 3,8 | 2,2 | 0,0 | 41,9% | 33,3% | 68,0% |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 10 | 32:50 | 124 | 12,4 | 6,1 | 4,7 | 2,9 | 0,0 | 50,5% | 22,2% | 60,0% |
| 6WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 13 | 32:29 | 146 | 11,2 | 5,0 | 3,8 | 2,2 | 0,0 | 47,6% | 16,7% | 57,1% |
| 6WBABaraże | THAISTY TIGERS | 1 | 38:23 | 9 | 9,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 33,3% |
| 5WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 8 | 35:20 | 113 | 14,1 | 5,5 | 4,6 | 3,1 | 0,1 | 53,8% | 22,2% | 76,5% |
| 4WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 8 | 41:18 | 101 | 12,6 | 5,6 | 5,1 | 2,4 | 0,1 | 44,6% | 22,2% | 58,1% |
| 3WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 12 | 36:54 | 188 | 15,7 | 4,3 | 4,5 | 1,9 | 0,0 | 44,6% | 29,4% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






