KacperMarczak
3OBRONCY Z TOBRUKUBaraże · 3WBA
- 2022–2026
- 62 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 8pktw 1 meczu
- 8,0pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 30 min | 29:37 |
| Punkty | 8 | 8,0 |
| Zbiórki | 6 | 6,0 |
| — w ataku | 2 | 2,0 |
| — w obronie | 4 | 4,0 |
| Asysty | 1 | 1,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 1 | 1,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 0 | 0,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 14 | 14,0 |
- 60,0%FG3 z 5 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 5 | 60,0% |
| Rzuty za dwa | 3 | 5 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (3WBA) w barwach OBRONCY Z TOBRUKU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 lut 2024 | Z73 : 59 | 29:37 | 8 | 6 | 1 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 62 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 34:26 | 68 | 9,7 | 9,9 | 0,9 | 0,7 | 0,4 | 42,2% | 40,0% | 63,2% |
| 7WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 39:24 | 116 | 12,9 | 10,8 | 1,0 | 1,3 | 0,4 | 42,4% | 0,0% | 61,5% |
| 6WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 34:24 | 107 | 11,9 | 10,7 | 0,8 | 1,3 | 1,0 | 40,2% | 0,0% | 67,7% |
| 5WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 36:37 | 92 | 10,2 | 11,0 | 0,6 | 0,8 | 1,0 | 43,9% | 0,0% | 46,2% |
| 4WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 6 | 29:56 | 38 | 6,3 | 7,0 | 0,3 | 1,0 | 0,2 | 40,0% | 0,0% | 75,0% |
| 3WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 12 | 24:56 | 59 | 4,9 | 6,3 | 0,6 | 0,3 | 0,0 | 36,9% | 16,7% | 66,7% |
| 3WBABaraże | OBRONCY Z TOBRUKU | 1 | 29:37 | 8 | 8,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 60,0% | — | 100,0% |
| 1WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 35:32 | 99 | 11,0 | 8,4 | 0,0 | 0,7 | 0,4 | 35,2% | 5,3% | 44,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






