KacperPolujanski
- 2023–2026
- 52 mecze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 152pktw karierze
- 2,9pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1155 min | 22:12 |
| Punkty | 152 | 2,9 |
| Zbiórki | 143 | 2,8 |
| — w ataku | 41 | 0,8 |
| — w obronie | 102 | 2,0 |
| Asysty | 42 | 0,8 |
| Przechwyty | 14 | 0,3 |
| Bloki | 13 | 0,3 |
| Straty | 39 | 0,8 |
| Przewinienia | 85 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 28 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 199 | 3,8 |
- 34,8%FG64 z 184 z gry
- 22,2%3P12 z 54 za trzy
- 66,7%FT12 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 64 | 184 | 34,8% |
| Rzuty za dwa | 52 | 130 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 12 | 54 | 22,2% |
| Rzuty wolne | 12 | 18 | 66,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 4 | 17:22 | 11 | 2,8 | 2,8 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 45,5% | 33,3% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 9 | 21:29 | 19 | 2,1 | 2,3 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 34,8% | 20,0% | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 12 | 21:23 | 48 | 4,0 | 2,9 | 0,7 | 0,1 | 0,3 | 45,5% | 30,8% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 18:50 | 15 | 1,5 | 1,8 | 0,3 | 0,1 | 0,1 | 25,0% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 9 | 25:48 | 38 | 4,2 | 4,0 | 1,2 | 0,2 | 0,4 | 35,6% | 22,2% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 26:49 | 21 | 2,6 | 2,8 | 1,3 | 0,6 | 0,4 | 24,3% | 8,3% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






