KacperPolujanski
12BANKSTERSLiga Mistrzów · 8WBA
- 2023–2026
- 52 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 19pktw 9 meczach
- 2,1pktna mecz
- 2,3zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 193 min | 21:29 |
| Punkty | 19 | 2,1 |
| Zbiórki | 21 | 2,3 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 18 | 2,0 |
| Asysty | 5 | 0,6 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 5 | 0,6 |
| Przewinienia | 11 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 30 | 3,3 |
- 34,8%FG8 z 23 z gry
- 20,0%3P1 z 5 za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 23 | 34,8% |
| Rzuty za dwa | 7 | 18 | 38,9% |
| Rzuty za trzy | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | Z90 : 79 | 29:28 | 4 | 1 | 2 | |
| 26 kwi 2026 | P54 : 60 | 30:22 | 7 | 3 | 0 | |
| 19 kwi 2026 | P69 : 89 | 18:28 | 0 | 4 | 1 | |
| 22 mar 2026 | P41 : 63 | 19:13 | 2 | 1 | 1 | |
| 15 mar 2026 | Z71 : 46 | 29:15 | 2 | 0 | 1 | |
| 8 mar 2026 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 mar 2026 | Z57 : 52 | 17:07 | 2 | 2 | 0 | |
| 22 lut 2026 | P54 : 59 | 21:22 | 0 | 4 | 0 | |
| 15 lut 2026 | Z72 : 53 | 28:10 | 2 | 6 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 52 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 4 | 17:22 | 11 | 2,8 | 2,8 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 45,5% | 33,3% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 9 | 21:29 | 19 | 2,1 | 2,3 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 34,8% | 20,0% | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 12 | 21:23 | 48 | 4,0 | 2,9 | 0,7 | 0,1 | 0,3 | 45,5% | 30,8% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 18:50 | 15 | 1,5 | 1,8 | 0,3 | 0,1 | 0,1 | 25,0% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 9 | 25:48 | 38 | 4,2 | 4,0 | 1,2 | 0,2 | 0,4 | 35,6% | 22,2% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 26:49 | 21 | 2,6 | 2,8 | 1,3 | 0,6 | 0,4 | 24,3% | 8,3% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






