KacperSzymczak
4PUMY BETONU1. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 39 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 48pktw 7 meczach
- 6,9pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 240 min | 34:19 |
| Punkty | 48 | 6,9 |
| Zbiórki | 22 | 3,1 |
| — w ataku | 8 | 1,1 |
| — w obronie | 14 | 2,0 |
| Asysty | 15 | 2,1 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 12 | 1,7 |
| Przewinienia | 13 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 56 | 8,0 |
- 48,8%FG21 z 43 z gry
- 0,0%3P0 z 9 za trzy
- 75,0%FT6 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 43 | 48,8% |
| Rzuty za dwa | 21 | 34 | 61,8% |
| Rzuty za trzy | 0 | 9 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 8 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach PUMY BETONU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 mar 2026 | P47 : 52 | 23:28 | 2 | 5 | 1 | |
| 22 mar 2026 | P48 : 56 | 39:07 | 9 | 4 | 3 | |
| 15 mar 2026 | Z61 : 58 | 36:53 | 11 | 1 | 1 | |
| 8 mar 2026 | P54 : 57 | 30:58 | 2 | 3 | 2 | |
| 28 lut 2026 | Z67 : 54 | 35:46 | 16 | 2 | 3 | |
| 22 lut 2026 | P62 : 70 | 48:00 | 6 | 4 | 4 | |
| 15 lut 2026 | P56 : 65 | 25:58 | 2 | 3 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 39 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 7 | 34:19 | 48 | 6,9 | 3,1 | 2,1 | 0,9 | 0,1 | 48,8% | 0,0% | 75,0% |
| 7WBA1. Liga | PUMY BETONU | 9 | 29:46 | 22 | 2,4 | 2,7 | 1,8 | 0,9 | 0,0 | 20,5% | 9,1% | 62,5% |
| 6WBA2. Liga | PUMY BETONU | 6 | 27:33 | 43 | 7,2 | 2,8 | 1,5 | 0,7 | 0,0 | 44,1% | 12,5% | 70,6% |
| 5WBA2. Liga | PUMY BETONU | 6 | 27:07 | 33 | 5,5 | 2,8 | 1,2 | 0,8 | 0,0 | 31,0% | 18,2% | 83,3% |
| 4WBA3. Liga | PUMY BETONU | 11 | 36:45 | 84 | 7,6 | 3,2 | 1,7 | 1,9 | 0,0 | 36,4% | 18,2% | 56,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






