KacperSzymczak
4PUMY BETONU1. Liga · 7WBA
- 2024–2026
- 39 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 22pktw 9 meczach
- 2,4pktna mecz
- 2,7zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 268 min | 29:46 |
| Punkty | 22 | 2,4 |
| Zbiórki | 24 | 2,7 |
| — w ataku | 9 | 1,0 |
| — w obronie | 15 | 1,7 |
| Asysty | 16 | 1,8 |
| Przechwyty | 8 | 0,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 9 | 1,0 |
| Przewinienia | 16 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 27 | 3,0 |
- 20,5%FG8 z 39 z gry
- 9,1%3P1 z 11 za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 39 | 20,5% |
| Rzuty za dwa | 7 | 28 | 25,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 11 | 9,1% |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach PUMY BETONU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 gru 2025 | P39 : 69 | 30:18 | 0 | 3 | 0 | |
| 7 gru 2025 | Z63 : 57 | 27:22 | 0 | 0 | 2 | |
| 30 lis 2025 | Z68 : 51 | 29:55 | 4 | 0 | 4 | |
| 16 lis 2025 | Z56 : 42 | 15:52 | 5 | 4 | 0 | |
| 9 lis 2025 | P59 : 72 | 41:25 | 10 | 4 | 4 | |
| 26 paź 2025 | P59 : 81 | 27:07 | 0 | 3 | 2 | |
| 19 paź 2025 | Z65 : 46 | 26:36 | 0 | 2 | 2 | |
| 12 paź 2025 | P54 : 55 | 31:33 | 2 | 2 | 1 | |
| 28 wrz 2025 | P43 : 79 | 37:46 | 1 | 6 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 39 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 7 | 34:19 | 48 | 6,9 | 3,1 | 2,1 | 0,9 | 0,1 | 48,8% | 0,0% | 75,0% |
| 7WBA1. Liga | PUMY BETONU | 9 | 29:46 | 22 | 2,4 | 2,7 | 1,8 | 0,9 | 0,0 | 20,5% | 9,1% | 62,5% |
| 6WBA2. Liga | PUMY BETONU | 6 | 27:33 | 43 | 7,2 | 2,8 | 1,5 | 0,7 | 0,0 | 44,1% | 12,5% | 70,6% |
| 5WBA2. Liga | PUMY BETONU | 6 | 27:07 | 33 | 5,5 | 2,8 | 1,2 | 0,8 | 0,0 | 31,0% | 18,2% | 83,3% |
| 4WBA3. Liga | PUMY BETONU | 11 | 36:45 | 84 | 7,6 | 3,2 | 1,7 | 1,9 | 0,0 | 36,4% | 18,2% | 56,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






