KacperWoznicki
- 2021–2026
- 53 mecze
- 7 sezonów
- 3 drużyny
- 304pktw karierze
- 5,7pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1687 min | 31:50 |
| Punkty | 304 | 5,7 |
| Zbiórki | 292 | 5,5 |
| — w ataku | 79 | 1,5 |
| — w obronie | 213 | 4,0 |
| Asysty | 87 | 1,6 |
| Przechwyty | 30 | 0,6 |
| Bloki | 27 | 0,5 |
| Straty | 86 | 1,6 |
| Przewinienia | 125 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 44 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 471 | 8,9 |
- 46,4%FG137 z 295 z gry
- 7,7%3P1 z 13 za trzy
- 53,7%FT29 z 54 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 137 | 295 | 46,4% |
| Rzuty za dwa | 136 | 282 | 48,2% |
| Rzuty za trzy | 1 | 13 | 7,7% |
| Rzuty wolne | 29 | 54 | 53,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 3 | 38:32 | 17 | 5,7 | 7,3 | 2,0 | 0,3 | 0,3 | 36,4% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 6 | 25:16 | 23 | 3,8 | 2,7 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 41,7% | — | 75,0% |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 13 | 32:25 | 82 | 6,3 | 6,5 | 1,5 | 0,7 | 0,5 | 45,5% | 33,3% | 52,4% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 34:13 | 2 | 2,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 10 | 37:57 | 72 | 7,2 | 6,5 | 2,4 | 0,9 | 0,5 | 49,3% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBABaraże | OCTO | 1 | 42:57 | 6 | 6,0 | 12,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | — | — |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 7 | 21:14 | 26 | 3,7 | 3,6 | 0,9 | 0,0 | 0,9 | 50,0% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 34:05 | 39 | 5,6 | 5,4 | 1,1 | 0,4 | 0,6 | 45,0% | 0,0% | 42,9% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 31:00 | 37 | 7,4 | 4,4 | 2,4 | 1,2 | 0,6 | 50,0% | 0,0% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






