Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 379 min | 37:57 |
| Punkty | 72 | 7,2 |
| Zbiórki | 65 | 6,5 |
| — w ataku | 12 | 1,2 |
| — w obronie | 53 | 5,3 |
| Asysty | 24 | 2,4 |
| Przechwyty | 9 | 0,9 |
| Bloki | 5 | 0,5 |
| Straty | 14 | 1,4 |
| Przewinienia | 24 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 122 | 12,2 |
- 49,3%FG34 z 69 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 50,0%FT4 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 69 | 49,3% |
| Rzuty za dwa | 34 | 66 | 51,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 8 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach OCTO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P55 : 60 | 25:55 | 1 | 5 | 1 | |
| 1 cze 2025 | Z68 : 58 | 48:00 | 4 | 9 | 3 | |
| 25 maj 2025 | Z68 : 56 | 30:49 | 10 | 3 | 1 | |
| 17 maj 2025 | P56 : 101 | 46:25 | 11 | 7 | 4 | |
| 11 maj 2025 | Z79 : 67 | 34:22 | 12 | 10 | 2 | |
| 13 kwi 2025 | Z61 : 54 | 38:27 | 4 | 6 | 1 | |
| 6 kwi 2025 | Z63 : 54 | 40:49 | 6 | 5 | 3 | |
| 30 mar 2025 | Z74 : 51 | 36:07 | 8 | 8 | 4 | |
| 16 mar 2025 | Z70 : 46 | 33:58 | 2 | 1 | 2 | |
| 9 mar 2025 | Z82 : 73 | 44:37 | 14 | 11 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 53 mecze · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 3 | 38:32 | 17 | 5,7 | 7,3 | 2,0 | 0,3 | 0,3 | 36,4% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 6 | 25:16 | 23 | 3,8 | 2,7 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 41,7% | — | 75,0% |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 13 | 32:25 | 82 | 6,3 | 6,5 | 1,5 | 0,7 | 0,5 | 45,5% | 33,3% | 52,4% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 34:13 | 2 | 2,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 10 | 37:57 | 72 | 7,2 | 6,5 | 2,4 | 0,9 | 0,5 | 49,3% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBABaraże | OCTO | 1 | 42:57 | 6 | 6,0 | 12,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | — | — |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 7 | 21:14 | 26 | 3,7 | 3,6 | 0,9 | 0,0 | 0,9 | 50,0% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 34:05 | 39 | 5,6 | 5,4 | 1,1 | 0,4 | 0,6 | 45,0% | 0,0% | 42,9% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 31:00 | 37 | 7,4 | 4,4 | 2,4 | 1,2 | 0,6 | 50,0% | 0,0% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






