KajZarzycki
4TARCHO TERROR2. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 21 meczów w karierze
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 251pktw 12 meczach
- 20,9pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 4,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 493 min | 41:04 |
| Punkty | 251 | 20,9 |
| Zbiórki | 57 | 4,8 |
| — w ataku | 16 | 1,3 |
| — w obronie | 41 | 3,4 |
| Asysty | 53 | 4,4 |
| Przechwyty | 27 | 2,3 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 22 | 1,8 |
| Przewinienia | 16 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 47 | 3,9 |
| Ocena (EFF) | 208 | 17,3 |
- 37,1%FG86 z 232 z gry
- 33,0%3P37 z 112 za trzy
- 73,7%FT42 z 57 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 86 | 232 | 37,1% |
| Rzuty za dwa | 49 | 120 | 40,8% |
| Rzuty za trzy | 37 | 112 | 33,0% |
| Rzuty wolne | 42 | 57 | 73,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 maj 2026 | P77 : 84 | 48:00 | 47 | 5 | 0 | |
| 16 maj 2026 | Z92 : 76 | 48:00 | 34 | 6 | 10 | |
| 10 maj 2026 | P66 : 67 | 48:00 | 28 | 11 | 7 | |
| 25 kwi 2026 | P81 : 88 | 10:22 | 0 | 0 | 2 | |
| 11 kwi 2026 | P56 : 71 | 18:36 | 2 | 1 | 0 | |
| 28 mar 2026 | P52 : 55 | 44:00 | 17 | 2 | 4 | |
| 22 mar 2026 | P61 : 83 | 48:00 | 19 | 5 | 8 | |
| 14 mar 2026 | P70 : 77 | 48:00 | 32 | 5 | 4 | |
| 7 mar 2026 | P64 : 73 | 46:34 | 30 | 4 | 0 | |
| 1 mar 2026 | P70 : 79 | 48:00 | 19 | 8 | 7 | |
| 22 lut 2026 | P38 : 71 | 44:46 | 7 | 4 | 5 | |
| 14 lut 2026 | Z72 : 62 | 40:34 | 16 | 6 | 6 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 21 meczów · 2 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 12 | 41:04 | 251 | 20,9 | 4,8 | 4,4 | 2,3 | 0,3 | 37,1% | 33,0% | 73,7% |
| 8WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 48:00 | 19 | 19,0 | 3,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 27,6% | 25,0% | — |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 32:29 | 160 | 20,0 | 4,9 | 4,0 | 3,6 | 0,0 | 46,4% | 27,4% | 71,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






