KajZarzycki
4TARCHO TERROR3. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 21 meczów w karierze
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 160pktw 8 meczach
- 20,0pktna mecz
- 4,9zbna mecz
- 4,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 260 min | 32:29 |
| Punkty | 160 | 20,0 |
| Zbiórki | 39 | 4,9 |
| — w ataku | 16 | 2,0 |
| — w obronie | 23 | 2,9 |
| Asysty | 32 | 4,0 |
| Przechwyty | 29 | 3,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 29 | 3,6 |
| Przewinienia | 12 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 153 | 19,1 |
- 46,4%FG58 z 125 z gry
- 27,4%3P17 z 62 za trzy
- 71,1%FT27 z 38 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 58 | 125 | 46,4% |
| Rzuty za dwa | 41 | 63 | 65,1% |
| Rzuty za trzy | 17 | 62 | 27,4% |
| Rzuty wolne | 27 | 38 | 71,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P57 : 61 | 33:00 | 19 | 4 | 5 | |
| 22 gru 2024 | Z85 : 83 | 45:30 | 18 | 4 | 4 | |
| 7 gru 2024 | P58 : 74 | 9:09 | 3 | 2 | 0 | |
| 9 lis 2024 | Z88 : 72 | 31:13 | 25 | 11 | 4 | |
| 27 paź 2024 | Z84 : 62 | 30:34 | 24 | 7 | 4 | |
| 19 paź 2024 | Z86 : 66 | 33:49 | 27 | 5 | 1 | |
| 13 paź 2024 | P57 : 66 | 38:12 | 24 | 4 | 5 | |
| 29 wrz 2024 | Z75 : 71 | 38:25 | 20 | 2 | 9 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 21 meczów · 2 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 12 | 41:04 | 251 | 20,9 | 4,8 | 4,4 | 2,3 | 0,3 | 37,1% | 33,0% | 73,7% |
| 8WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 48:00 | 19 | 19,0 | 3,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 27,6% | 25,0% | — |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 32:29 | 160 | 20,0 | 4,9 | 4,0 | 3,6 | 0,0 | 46,4% | 27,4% | 71,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






