Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 243 min | 26:57 |
| Punkty | 60 | 6,7 |
| Zbiórki | 36 | 4,0 |
| — w ataku | 15 | 1,7 |
| — w obronie | 21 | 2,3 |
| Asysty | 11 | 1,2 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 15 | 1,7 |
| Przewinienia | 9 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 45 | 5,0 |
- 33,8%FG26 z 77 z gry
- 25,9%3P7 z 27 za trzy
- 33,3%FT1 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 77 | 33,8% |
| Rzuty za dwa | 19 | 50 | 38,0% |
| Rzuty za trzy | 7 | 27 | 25,9% |
| Rzuty wolne | 1 | 3 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach TACO TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 lut 2021 | Z64 : 48 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 lut 2021 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 gru 2020 | P63 : 110 | 40:47 | 14 | 4 | 3 | |
| 13 gru 2020 | P42 : 50 | 35:57 | 9 | 9 | 1 | |
| 6 gru 2020 | P65 : 77 | 25:46 | 8 | 2 | 1 | |
| 28 lis 2020 | P33 : 87 | 31:15 | 5 | 4 | 1 | |
| 25 paź 2020 | Z63 : 47 | 48:00 | 9 | 7 | 2 | |
| 10 paź 2020 | P46 : 85 | 36:13 | 6 | 7 | 3 | |
| 3 paź 2020 | P41 : 79 | 24:37 | 9 | 3 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 41 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 7 | 22:16 | 24 | 3,4 | 2,9 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 32,4% | 11,1% | 0,0% |
| UNBA 502. Liga | TACO TEAM | 11 | 33:41 | 84 | 7,6 | 2,9 | 0,9 | 0,8 | 0,0 | 28,7% | 25,4% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | TACO TEAM | 4 | 39:58 | 19 | 4,8 | 5,0 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 19,0% | 8,7% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TACO TEAM | 5 | 27:30 | 7 | 1,4 | 2,2 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | 33,3% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TACO TEAM | 5 | 24:17 | 15 | 3,0 | 4,8 | 0,4 | 0,4 | 0,2 | 20,7% | 23,1% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TACO TEAM | 9 | 26:57 | 60 | 6,7 | 4,0 | 1,2 | 0,6 | 0,1 | 33,8% | 25,9% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






