KamilJastak
- 2021–2026
- 86 meczów
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 1550pktw karierze
- 18,0pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3079 min | 35:48 |
| Punkty | 1550 | 18,0 |
| Zbiórki | 249 | 2,9 |
| — w ataku | 72 | 0,8 |
| — w obronie | 177 | 2,1 |
| Asysty | 191 | 2,2 |
| Przechwyty | 101 | 1,2 |
| Bloki | 6 | 0,1 |
| Straty | 135 | 1,6 |
| Przewinienia | 132 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 165 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 1243 | 14,5 |
- 46,5%FG602 z 1294 z gry
- 40,1%3P190 z 474 za trzy
- 85,2%FT156 z 183 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 602 | 1294 | 46,5% |
| Rzuty za dwa | 412 | 820 | 50,2% |
| Rzuty za trzy | 190 | 474 | 40,1% |
| Rzuty wolne | 156 | 183 | 85,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 35:53 | 72 | 14,4 | 2,4 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 42,3% | 28,1% | 75,0% |
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 41:46 | 25 | 25,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 38,5% | 20,0% | 60,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 37:07 | 218 | 19,8 | 3,3 | 1,5 | 1,2 | 0,0 | 44,9% | 44,0% | 100,0% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 32:30 | 17 | 17,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 72,7% | 33,3% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 36:06 | 178 | 16,2 | 2,9 | 1,8 | 0,7 | 0,0 | 42,7% | 40,0% | 87,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 6 | 19:04 | 42 | 7,0 | 1,7 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 39,1% | 21,4% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 3 | 40:32 | 77 | 25,7 | 2,7 | 1,3 | 0,0 | 0,3 | 46,8% | 44,1% | 80,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 41:13 | 24 | 24,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 62,5% | 50,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 36:46 | 180 | 18,0 | 2,8 | 1,9 | 1,1 | 0,0 | 45,7% | 36,2% | 83,3% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 38:23 | 155 | 19,4 | 2,9 | 3,0 | 2,1 | 0,0 | 41,0% | 33,9% | 81,5% |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 11 | 41:38 | 251 | 22,8 | 2,8 | 3,0 | 1,2 | 0,1 | 50,5% | 52,1% | 88,2% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 11 | 38:44 | 232 | 21,1 | 4,2 | 4,1 | 1,8 | 0,3 | 50,5% | 38,0% | 78,4% |
| 3WBABaraże | WOLVES | 1 | 34:16 | 32 | 32,0 | 1,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 77,8% | 80,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 6 | 25:00 | 47 | 7,8 | 2,5 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 46,5% | 25,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






