KamilJastak
9TARGOWEKLiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 86 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 218pktw 11 meczach
- 19,8pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 408 min | 37:07 |
| Punkty | 218 | 19,8 |
| Zbiórki | 36 | 3,3 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 28 | 2,5 |
| Asysty | 17 | 1,5 |
| Przechwyty | 13 | 1,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 15 | 1,4 |
| Przewinienia | 20 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 172 | 15,6 |
- 44,9%FG79 z 176 z gry
- 44,0%3P37 z 84 za trzy
- 100,0%FT23 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 79 | 176 | 44,9% |
| Rzuty za dwa | 42 | 92 | 45,7% |
| Rzuty za trzy | 37 | 84 | 44,0% |
| Rzuty wolne | 23 | 23 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach TARGOWEK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | Z76 : 66 | 36:57 | 14 | 5 | 3 | |
| 7 maj 2026 | P54 : 60 | 38:08 | 20 | 0 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | Z128 : 78 | 44:04 | 39 | 8 | 5 | |
| 16 kwi 2026 | Z68 : 49 | 34:37 | 23 | 5 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | P63 : 81 | 36:58 | 26 | 3 | 1 | |
| 22 mar 2026 | P61 : 68 | 34:52 | 15 | 3 | 0 | |
| 15 mar 2026 | P62 : 98 | 39:49 | 14 | 0 | 1 | |
| 8 mar 2026 | P57 : 69 | 32:17 | 15 | 4 | 0 | |
| 1 mar 2026 | P59 : 67 | 38:43 | 15 | 1 | 0 | |
| 22 lut 2026 | P71 : 72 | 44:00 | 24 | 5 | 3 | |
| 15 lut 2026 | P53 : 72 | 27:48 | 13 | 2 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 86 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 35:53 | 72 | 14,4 | 2,4 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 42,3% | 28,1% | 75,0% |
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 41:46 | 25 | 25,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 38,5% | 20,0% | 60,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 37:07 | 218 | 19,8 | 3,3 | 1,5 | 1,2 | 0,0 | 44,9% | 44,0% | 100,0% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 32:30 | 17 | 17,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 72,7% | 33,3% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 36:06 | 178 | 16,2 | 2,9 | 1,8 | 0,7 | 0,0 | 42,7% | 40,0% | 87,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 6 | 19:04 | 42 | 7,0 | 1,7 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 39,1% | 21,4% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 3 | 40:32 | 77 | 25,7 | 2,7 | 1,3 | 0,0 | 0,3 | 46,8% | 44,1% | 80,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 41:13 | 24 | 24,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 62,5% | 50,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 36:46 | 180 | 18,0 | 2,8 | 1,9 | 1,1 | 0,0 | 45,7% | 36,2% | 83,3% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 38:23 | 155 | 19,4 | 2,9 | 3,0 | 2,1 | 0,0 | 41,0% | 33,9% | 81,5% |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 11 | 41:38 | 251 | 22,8 | 2,8 | 3,0 | 1,2 | 0,1 | 50,5% | 52,1% | 88,2% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 11 | 38:44 | 232 | 21,1 | 4,2 | 4,1 | 1,8 | 0,3 | 50,5% | 38,0% | 78,4% |
| 3WBABaraże | WOLVES | 1 | 34:16 | 32 | 32,0 | 1,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 77,8% | 80,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 6 | 25:00 | 47 | 7,8 | 2,5 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 46,5% | 25,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






