KamilKulinski
55MJSWISH ROOKIES3. Liga · 8WBA
- 2022–2026
- 37 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 8pktw 1 meczu
- 8,0pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 25 min | 24:45 |
| Punkty | 8 | 8,0 |
| Zbiórki | 3 | 3,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 3 | 3,0 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 1 | 1,0 |
| Straty | 4 | 4,0 |
| Przewinienia | 2 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 4 | 4,0 |
- 50,0%FG3 z 6 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 6 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 3 | 6 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach MJSWISH ROOKIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 lut 2026 | P32 : 65 | 24:45 | 8 | 3 | 0 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 37 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 1 | 9:49 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 8WBA3. Liga | MJSWISH ROOKIES | 1 | 24:45 | 8 | 8,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | — | 66,7% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 33:00 | 64 | 8,0 | 5,0 | 1,3 | 0,1 | 0,3 | 47,9% | 0,0% | 75,0% |
| 7WBA3. Liga | MJSWISH ROOKIES | 1 | 33:10 | 16 | 16,0 | 7,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 40,0% | — | 80,0% |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 28:24 | 41 | 6,8 | 7,5 | 0,3 | 0,5 | 0,7 | 39,0% | — | 69,2% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 32:22 | 117 | 10,6 | 6,4 | 1,5 | 0,8 | 0,2 | 48,5% | 0,0% | 70,0% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 26:37 | 11 | 11,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 71,4% | — | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 8 | 11:52 | 8 | 1,0 | 1,9 | 0,0 | 0,1 | 0,5 | 20,0% | — | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






