KamilKulinski
55MJSWISH BALLERS3. Liga · 5WBA
- 2022–2026
- 37 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 117pktw 11 meczach
- 10,6pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 356 min | 32:22 |
| Punkty | 117 | 10,6 |
| Zbiórki | 70 | 6,4 |
| — w ataku | 20 | 1,8 |
| — w obronie | 50 | 4,5 |
| Asysty | 17 | 1,5 |
| Przechwyty | 9 | 0,8 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 20 | 1,8 |
| Przewinienia | 14 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 135 | 12,3 |
- 48,5%FG48 z 99 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 70,0%FT21 z 30 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 48 | 99 | 48,5% |
| Rzuty za dwa | 48 | 97 | 49,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 21 | 30 | 70,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach MJSWISH BALLERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | Z61 : 57 | 31:58 | 5 | 5 | 1 | |
| 22 gru 2024 | P42 : 83 | 30:46 | 9 | 10 | 0 | |
| 8 gru 2024 | Z56 : 51 | 24:15 | 7 | 5 | 0 | |
| 1 gru 2024 | Z50 : 47 | 33:34 | 8 | 6 | 1 | |
| 17 lis 2024 | Z72 : 64 | 33:02 | 9 | 8 | 3 | |
| 10 lis 2024 | Z65 : 42 | 27:37 | 10 | 2 | 0 | |
| 26 paź 2024 | Z73 : 47 | 30:25 | 5 | 4 | 1 | |
| 19 paź 2024 | Z71 : 61 | 40:16 | 26 | 5 | 5 | |
| 12 paź 2024 | Z66 : 40 | 27:03 | 14 | 8 | 1 | |
| 5 paź 2024 | P49 : 63 | 35:58 | 14 | 8 | 1 | |
| 29 wrz 2024 | P71 : 75 | 41:13 | 10 | 9 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 37 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 1 | 9:49 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 8WBA3. Liga | MJSWISH ROOKIES | 1 | 24:45 | 8 | 8,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | — | 66,7% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 33:00 | 64 | 8,0 | 5,0 | 1,3 | 0,1 | 0,3 | 47,9% | 0,0% | 75,0% |
| 7WBA3. Liga | MJSWISH ROOKIES | 1 | 33:10 | 16 | 16,0 | 7,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 40,0% | — | 80,0% |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 28:24 | 41 | 6,8 | 7,5 | 0,3 | 0,5 | 0,7 | 39,0% | — | 69,2% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 32:22 | 117 | 10,6 | 6,4 | 1,5 | 0,8 | 0,2 | 48,5% | 0,0% | 70,0% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 26:37 | 11 | 11,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 71,4% | — | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 8 | 11:52 | 8 | 1,0 | 1,9 | 0,0 | 0,1 | 0,5 | 20,0% | — | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






