Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 49,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 41,1%
- 49,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 39,3%
- 52,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,6%
Średnia ligi to średnia z 156 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 3. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 1 wyrównanym meczu nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 8 / 14 | 57,1% | 41,2% |
| Półdystans | 3 / 10 | 30,0% | 44,9% |
| Za trzy | 9 / 26 | 34,6% | 22,5% |
| Razem z gry | 20 / 50 | 40,0% | 35,4% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 23najwięcej punktówz OBRONCY Z TOBRUKU, 27 wrz 2026
- 8najwięcej zbiórekz BRICK CITY, 25 paź 2026
- 3najwięcej asystz OBRONCY Z TOBRUKU, 27 wrz 2026
- 22najlepszy mecz (EFF)23 pkt, 3 zb, 3 as — z OBRONCY Z TOBRUKU, 27 wrz 2026
- 22 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 11 mecz z 20+ pktz 4 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3017 min | 34:41 |
| Punkty | 948 | 10,9 |
| Zbiórki | 468 | 5,4 |
| — w ataku | 91 | 1,0 |
| — w obronie | 377 | 4,3 |
| Asysty | 142 | 1,6 |
| Przechwyty | 95 | 1,1 |
| Bloki | 12 | 0,1 |
| Straty | 154 | 1,8 |
| Przewinienia | 154 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 102 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 712 | 8,2 |
- 31,7%FG353 z 1112 z gry
- 26,5%3P186 z 702 za trzy
- 58,3%FT56 z 96 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 353 | 1112 | 31,7% |
| Rzuty za dwa | 167 | 410 | 40,7% |
| Rzuty za trzy | 186 | 702 | 26,5% |
| Rzuty wolne | 56 | 96 | 58,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z TARCHO TERROR, 24 wrz 2023
- Mecz 15+ zbiórekz TEAM EUROPE, 14 maj 2022
- Mecz 7+ asystz FASOLKI, 27 paź 2024
- Mecz 4+ trójki20 razy · ostatnio z OBRONCY Z TOBRUKU, 27 wrz 2026
- Double-double7 razy · ostatnio z RUN'N GUN, 10 maj 2025
- 500 punktówpunktów w karierze: 948
- 50 meczówrozegranych meczów: 87
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TACO TEAM14 lis 202133pkt9zb2as36eff
FASOLKI27 paź 202424pkt8zb10as32eff
HOMIES27 mar 202220pkt6zb6as30eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






