KamilSobański
21AMBITNI AMATORZY2. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2026
- 38 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 44pktw 10 meczach
- 4,4pktna mecz
- 7,6zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 382 min | 38:13 |
| Punkty | 44 | 4,4 |
| Zbiórki | 76 | 7,6 |
| — w ataku | 20 | 2,0 |
| — w obronie | 56 | 5,6 |
| Asysty | 18 | 1,8 |
| Przechwyty | 13 | 1,3 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 14 | 1,4 |
| Przewinienia | 10 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 93 | 9,3 |
- 30,2%FG19 z 63 z gry
- 11,8%3P2 z 17 za trzy
- 50,0%FT4 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 63 | 30,2% |
| Rzuty za dwa | 17 | 46 | 37,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 17 | 11,8% |
| Rzuty wolne | 4 | 8 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach AMBITNI AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 mar 2021 | P59 : 72 | 27:01 | 2 | 8 | 2 | |
| 7 mar 2021 | P45 : 61 | 25:30 | 6 | 4 | 0 | |
| 6 mar 2021 | Z70 : 63 | 48:00 | 7 | 11 | 3 | |
| 27 lut 2021 | Z70 : 64 | 48:00 | 0 | 14 | 1 | |
| 14 lut 2021 | P59 : 71 | 34:37 | 5 | 7 | 3 | |
| 6 lut 2021 | Z59 : 58 | 33:46 | 4 | 7 | 1 | |
| 6 gru 2020 | P79 : 102 | 40:04 | 6 | 7 | 3 | |
| 29 lis 2020 | Z88 : 35 | 41:31 | 6 | 5 | 2 | |
| 25 paź 2020 | P47 : 63 | 48:00 | 6 | 10 | 3 | |
| 4 paź 2020 | Z71 : 66 | 35:38 | 2 | 3 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 38 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | D7 | 5 | 21:51 | 11 | 2,2 | 1,8 | 1,0 | 1,0 | 0,2 | 30,0% | 40,0% | 75,0% |
| 9WBA3. Liga | ETHICAL HOOPERS | 4 | 29:24 | 21 | 5,3 | 2,5 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 33,3% | 20,0% | 50,0% |
| 8WBA3. Liga | ETHICAL HOOPERS | 8 | 27:05 | 49 | 6,1 | 4,3 | 2,4 | 0,3 | 0,1 | 53,8% | 31,3% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 19:34 | 8 | 8,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| UNBA 503. Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 32:40 | 30 | 6,0 | 5,6 | 1,6 | 0,6 | 0,2 | 48,0% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | AMBITNI AMATORZY | 2 | 33:48 | 2 | 1,0 | 3,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMBITNI AMATORZY | 3 | 22:16 | 9 | 3,0 | 4,7 | 1,7 | 0,0 | 1,7 | 25,0% | 0,0% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | AMBITNI AMATORZY | 10 | 38:13 | 44 | 4,4 | 7,6 | 1,8 | 1,3 | 0,4 | 30,2% | 11,8% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






