KamilSobański
21AMBITNI AMATORZY3. Liga · 2WBA
- 2020–2026
- 38 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 8pktw 1 meczu
- 8,0pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 20 min | 19:34 |
| Punkty | 8 | 8,0 |
| Zbiórki | 2 | 2,0 |
| — w ataku | 1 | 1,0 |
| — w obronie | 1 | 1,0 |
| Asysty | 1 | 1,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 0 | 0,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 8 | 8,0 |
- 50,0%FG3 z 6 z gry
- 100,0%3P2 z 2 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 6 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 2 | 100,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach AMBITNI AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 maj 2023 | P85 : 105 | 19:34 | 8 | 2 | 1 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 38 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | D7 | 5 | 21:51 | 11 | 2,2 | 1,8 | 1,0 | 1,0 | 0,2 | 30,0% | 40,0% | 75,0% |
| 9WBA3. Liga | ETHICAL HOOPERS | 4 | 29:24 | 21 | 5,3 | 2,5 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 33,3% | 20,0% | 50,0% |
| 8WBA3. Liga | ETHICAL HOOPERS | 8 | 27:05 | 49 | 6,1 | 4,3 | 2,4 | 0,3 | 0,1 | 53,8% | 31,3% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 19:34 | 8 | 8,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| UNBA 503. Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 32:40 | 30 | 6,0 | 5,6 | 1,6 | 0,6 | 0,2 | 48,0% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | AMBITNI AMATORZY | 2 | 33:48 | 2 | 1,0 | 3,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMBITNI AMATORZY | 3 | 22:16 | 9 | 3,0 | 4,7 | 1,7 | 0,0 | 1,7 | 25,0% | 0,0% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | AMBITNI AMATORZY | 10 | 38:13 | 44 | 4,4 | 7,6 | 1,8 | 1,3 | 0,4 | 30,2% | 11,8% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






