KamilStachowski
13OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · UNBA 50
- 2020–2026
- 105 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 1 drużyna
- 127pktw 12 meczach
- 10,6pktna mecz
- 5,7zbna mecz
- 1,1astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 53,5%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 51,1%
- 51,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,3%
- 9,5%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,5%
Średnia ligi to średnia z 106 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (UNBA 50); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 20najwięcej punktówz AMIGOS, 13 mar 2022
- 14najwięcej zbiórekz HUTNIK WARSZAWA, 27 mar 2022
- 3najwięcej asystz GET WOW TEAM, 15 maj 2022
- 28najlepszy mecz (EFF)20 pkt, 9 zb, 2 as — z AMIGOS, 13 mar 2022
- 55 meczów z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 11 mecz z 20+ pktz 10 rozegranych
- 2double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 105 meczów · 13 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3625 min | 34:31 |
| Punkty | 1428 | 13,6 |
| Zbiórki | 728 | 6,9 |
| — w ataku | 287 | 2,7 |
| — w obronie | 441 | 4,2 |
| Asysty | 114 | 1,1 |
| Przechwyty | 69 | 0,7 |
| Bloki | 42 | 0,4 |
| Straty | 224 | 2,1 |
| Przewinienia | 244 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 269 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 1513 | 14,4 |
- 53,6%FG602 z 1123 z gry
- 31,3%3P35 z 112 za trzy
- 60,6%FT189 z 312 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 602 | 1123 | 53,6% |
| Rzuty za dwa | 567 | 1011 | 56,1% |
| Rzuty za trzy | 35 | 112 | 31,3% |
| Rzuty wolne | 189 | 312 | 60,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórekz MM PROBASKET, 18 paź 2020
- Double-double20 razy · ostatnio z TARGOWEK, 14 cze 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1428
- 50 meczówrozegranych meczów: 101
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 13
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
POLSKA KLUB SPORTOWY27 paź 202429pkt8zb1as34eff
HUTNICZE WILKI27 kwi 202529pkt9zb1as31eff
RUN'N GUN21 lut 202124pkt14zb2as31eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






