KamilStaniewski
- 2021–2025
- 35 meczów
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 244pktw karierze
- 7,0pktna mecz
- 5,9zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1000 min | 28:35 |
| Punkty | 244 | 7,0 |
| Zbiórki | 208 | 5,9 |
| — w ataku | 77 | 2,2 |
| — w obronie | 131 | 3,7 |
| Asysty | 50 | 1,4 |
| Przechwyty | 23 | 0,7 |
| Bloki | 11 | 0,3 |
| Straty | 59 | 1,7 |
| Przewinienia | 54 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 42 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 370 | 10,6 |
- 55,2%FG107 z 194 z gry
- 50,0%3P1 z 2 za trzy
- 59,2%FT29 z 49 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 107 | 194 | 55,2% |
| Rzuty za dwa | 106 | 192 | 55,2% |
| Rzuty za trzy | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 29 | 49 | 59,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 8 | 27:22 | 47 | 5,9 | 4,1 | 1,9 | 0,9 | 0,3 | 53,5% | — | 33,3% |
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 1 | 29:34 | 2 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 31:40 | 60 | 7,5 | 7,9 | 2,0 | 0,5 | 0,1 | 43,4% | — | 70,0% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 1 | 22:48 | 2 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 1 | 34:30 | 13 | 13,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 75,0% | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 1 | 38:53 | 10 | 10,0 | 8,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 55,6% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 4 | 28:39 | 27 | 6,8 | 5,5 | 0,5 | 1,0 | 0,3 | 68,4% | — | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 3 | 18:55 | 9 | 3,0 | 3,3 | 0,3 | 0,0 | 0,7 | 36,4% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 3 | 29:34 | 33 | 11,0 | 11,0 | 2,0 | 0,7 | 0,3 | 75,0% | — | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 3 | 32:37 | 26 | 8,7 | 7,3 | 1,0 | 0,3 | 0,7 | 62,5% | 100,0% | 45,5% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HANTLE I GARY | 1 | 44:23 | 15 | 15,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 54,5% | 0,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






