KamilStaniewski
1HANTLE I GARYTagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2021–2025
- 35 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 15pktw 1 meczu
- 15,0pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 44 min | 44:23 |
| Punkty | 15 | 15,0 |
| Zbiórki | 6 | 6,0 |
| — w ataku | 4 | 4,0 |
| — w obronie | 2 | 2,0 |
| Asysty | 2 | 2,0 |
| Przechwyty | 1 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 1,0 |
| Straty | 1 | 1,0 |
| Przewinienia | 1 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 18 | 18,0 |
- 54,5%FG6 z 11 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 75,0%FT3 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 11 | 54,5% |
| Rzuty za dwa | 6 | 10 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 4 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021) w barwach HANTLE I GARY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 cze 2021 | P72 : 75 | 44:23 | 15 | 6 | 2 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 35 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 8 | 27:22 | 47 | 5,9 | 4,1 | 1,9 | 0,9 | 0,3 | 53,5% | — | 33,3% |
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 1 | 29:34 | 2 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 31:40 | 60 | 7,5 | 7,9 | 2,0 | 0,5 | 0,1 | 43,4% | — | 70,0% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 1 | 22:48 | 2 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 1 | 34:30 | 13 | 13,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 75,0% | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 1 | 38:53 | 10 | 10,0 | 8,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 55,6% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 4 | 28:39 | 27 | 6,8 | 5,5 | 0,5 | 1,0 | 0,3 | 68,4% | — | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 3 | 18:55 | 9 | 3,0 | 3,3 | 0,3 | 0,0 | 0,7 | 36,4% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 3 | 29:34 | 33 | 11,0 | 11,0 | 2,0 | 0,7 | 0,3 | 75,0% | — | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 3 | 32:37 | 26 | 8,7 | 7,3 | 1,0 | 0,3 | 0,7 | 62,5% | 100,0% | 45,5% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HANTLE I GARY | 1 | 44:23 | 15 | 15,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 54,5% | 0,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






