KarolGorbacevski
12BC LITUANICA1. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 110 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 38pktw 9 meczach
- 4,2pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 337 min | 37:29 |
| Punkty | 38 | 4,2 |
| Zbiórki | 54 | 6,0 |
| — w ataku | 16 | 1,8 |
| — w obronie | 38 | 4,2 |
| Asysty | 22 | 2,4 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 5 | 0,6 |
| Straty | 24 | 2,7 |
| Przewinienia | 25 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 55 | 6,1 |
- 37,5%FG15 z 40 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 27,6%FT8 z 29 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 40 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 15 | 38 | 39,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 29 | 27,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 lut 2022 | P59 : 77 | 48:00 | 3 | 14 | 2 | |
| 20 lut 2022 | P50 : 65 | 35:25 | 6 | 6 | 0 | |
| 19 lut 2022 | Z107 : 48 | 32:43 | 6 | 8 | 10 | |
| 16 sty 2022 | P56 : 85 | 48:00 | 4 | 7 | 0 | |
| 5 gru 2021 | P49 : 80 | 14:48 | 0 | 1 | 3 | |
| 28 lis 2021 | P30 : 91 | 39:01 | 5 | 2 | 2 | |
| 21 lis 2021 | P48 : 54 | 44:19 | 7 | 6 | 4 | |
| 7 lis 2021 | P46 : 61 | 43:58 | 4 | 4 | 1 | |
| 24 paź 2021 | P44 : 47 | 31:08 | 3 | 6 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 110 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 40:34 | 15 | 3,8 | 6,5 | 1,5 | 1,3 | 1,3 | 30,8% | — | 46,7% |
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 9 | 23:10 | 23 | 2,6 | 2,8 | 1,7 | 0,3 | 0,7 | 39,1% | 0,0% | 31,3% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 33:17 | 39 | 3,5 | 4,8 | 2,3 | 0,5 | 1,3 | 36,8% | — | 28,9% |
| 7WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 26:10 | 4 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 100,0% | — | 40,0% |
| 6WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 43:46 | 81 | 7,4 | 9,3 | 1,8 | 0,9 | 1,9 | 50,8% | — | 37,3% |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 9 | 43:13 | 58 | 6,4 | 9,9 | 4,0 | 0,9 | 2,1 | 46,7% | 0,0% | 39,0% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 12 | 34:14 | 64 | 5,3 | 7,0 | 2,0 | 0,4 | 1,5 | 47,1% | — | 35,6% |
| 4WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 48:00 | 8 | 8,0 | 8,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 100,0% | — | 20,0% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 11 | 27:38 | 33 | 3,0 | 5,1 | 1,5 | 0,6 | 1,1 | 46,4% | — | 35,0% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 41:06 | 85 | 9,4 | 8,8 | 2,0 | 1,3 | 1,7 | 60,4% | — | 42,9% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 42:59 | 70 | 7,0 | 8,8 | 2,6 | 1,6 | 1,7 | 42,4% | 0,0% | 41,7% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 13 | 37:01 | 111 | 8,5 | 7,9 | 2,5 | 1,1 | 0,8 | 47,4% | 0,0% | 32,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BC LITUANICA | 9 | 37:29 | 38 | 4,2 | 6,0 | 2,4 | 0,7 | 0,6 | 37,5% | 0,0% | 27,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






