KarolGorbacevski
12BC LITUANICA1. Liga · 5WBA
- 2021–2026
- 110 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 58pktw 9 meczach
- 6,4pktna mecz
- 9,9zbna mecz
- 4,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 389 min | 43:13 |
| Punkty | 58 | 6,4 |
| Zbiórki | 89 | 9,9 |
| — w ataku | 10 | 1,1 |
| — w obronie | 79 | 8,8 |
| Asysty | 36 | 4,0 |
| Przechwyty | 8 | 0,9 |
| Bloki | 19 | 2,1 |
| Straty | 26 | 2,9 |
| Przewinienia | 20 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 30 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 135 | 15,0 |
- 46,7%FG21 z 45 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 39,0%FT16 z 41 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 45 | 46,7% |
| Rzuty za dwa | 21 | 44 | 47,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 16 | 41 | 39,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 sty 2025 | P63 : 80 | 43:25 | 11 | 11 | 0 | |
| 15 gru 2024 | Z93 : 80 | 46:43 | 14 | 12 | 7 | |
| 1 gru 2024 | Z66 : 65 | 44:04 | 7 | 7 | 3 | |
| 24 lis 2024 | Z73 : 53 | 33:17 | 9 | 5 | 2 | |
| 17 lis 2024 | Z69 : 58 | 43:52 | 2 | 13 | 6 | |
| 10 lis 2024 | P55 : 74 | 47:45 | 4 | 7 | 4 | |
| 20 paź 2024 | P52 : 72 | 48:00 | 6 | 12 | 2 | |
| 13 paź 2024 | P64 : 79 | 36:53 | 2 | 10 | 6 | |
| 6 paź 2024 | P41 : 55 | 44:55 | 3 | 12 | 6 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 110 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 40:34 | 15 | 3,8 | 6,5 | 1,5 | 1,3 | 1,3 | 30,8% | — | 46,7% |
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 9 | 23:10 | 23 | 2,6 | 2,8 | 1,7 | 0,3 | 0,7 | 39,1% | 0,0% | 31,3% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 33:17 | 39 | 3,5 | 4,8 | 2,3 | 0,5 | 1,3 | 36,8% | — | 28,9% |
| 7WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 26:10 | 4 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 100,0% | — | 40,0% |
| 6WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 43:46 | 81 | 7,4 | 9,3 | 1,8 | 0,9 | 1,9 | 50,8% | — | 37,3% |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 9 | 43:13 | 58 | 6,4 | 9,9 | 4,0 | 0,9 | 2,1 | 46,7% | 0,0% | 39,0% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 12 | 34:14 | 64 | 5,3 | 7,0 | 2,0 | 0,4 | 1,5 | 47,1% | — | 35,6% |
| 4WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 48:00 | 8 | 8,0 | 8,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 100,0% | — | 20,0% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 11 | 27:38 | 33 | 3,0 | 5,1 | 1,5 | 0,6 | 1,1 | 46,4% | — | 35,0% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 41:06 | 85 | 9,4 | 8,8 | 2,0 | 1,3 | 1,7 | 60,4% | — | 42,9% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 42:59 | 70 | 7,0 | 8,8 | 2,6 | 1,6 | 1,7 | 42,4% | 0,0% | 41,7% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 13 | 37:01 | 111 | 8,5 | 7,9 | 2,5 | 1,1 | 0,8 | 47,4% | 0,0% | 32,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BC LITUANICA | 9 | 37:29 | 38 | 4,2 | 6,0 | 2,4 | 0,7 | 0,6 | 37,5% | 0,0% | 27,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






