KazimierzKilinski
13OCTOLiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 53 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 97pktw 9 meczach
- 10,8pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 4,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 372 min | 41:23 |
| Punkty | 97 | 10,8 |
| Zbiórki | 41 | 4,6 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 39 | 4,3 |
| Asysty | 43 | 4,8 |
| Przechwyty | 16 | 1,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 25 | 2,8 |
| Przewinienia | 34 | 3,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 30 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 100 | 11,1 |
- 34,3%FG34 z 99 z gry
- 12,2%3P6 z 49 za trzy
- 74,2%FT23 z 31 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 99 | 34,3% |
| Rzuty za dwa | 28 | 50 | 56,0% |
| Rzuty za trzy | 6 | 49 | 12,2% |
| Rzuty wolne | 23 | 31 | 74,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach OCTO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P66 : 76 | 48:00 | 14 | 3 | 7 | |
| 26 kwi 2026 | P77 : 92 | 42:45 | 11 | 4 | 7 | |
| 19 kwi 2026 | P55 : 107 | 48:00 | 6 | 9 | 6 | |
| 12 kwi 2026 | P70 : 80 | 37:31 | 10 | 2 | 1 | |
| 15 mar 2026 | P46 : 71 | 40:34 | 5 | 4 | 6 | |
| 8 mar 2026 | P68 : 83 | 36:52 | 13 | 3 | 5 | |
| 1 mar 2026 | P57 : 61 | 40:12 | 7 | 4 | 7 | |
| 21 lut 2026 | Z69 : 58 | 41:21 | 12 | 4 | 1 | |
| 15 lut 2026 | Z66 : 63 | 37:10 | 19 | 8 | 3 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 53 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 9 | 41:23 | 97 | 10,8 | 4,6 | 4,8 | 1,8 | 0,1 | 34,3% | 12,2% | 74,2% |
| 8WBABaraże | OCTO | 1 | 48:00 | 18 | 18,0 | 10,0 | 5,0 | 0,0 | 1,0 | 43,8% | 22,2% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 12 | 43:33 | 209 | 17,4 | 6,0 | 3,2 | 2,3 | 0,1 | 36,4% | 27,5% | 69,8% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 28:01 | 17 | 17,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 55,6% | 40,0% | 83,3% |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 12 | 44:35 | 251 | 20,9 | 5,3 | 4,2 | 1,3 | 0,2 | 40,8% | 24,4% | 69,7% |
| 6WBABaraże | OCTO | 1 | 37:43 | 20 | 20,0 | 7,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | 57,1% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 13 | 41:58 | 213 | 16,4 | 6,5 | 5,1 | 1,2 | 0,4 | 36,7% | 27,4% | 83,9% |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 1 | 35:53 | 11 | 11,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 36,4% | 20,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | Isetia Basketball | 3 | 25:01 | 16 | 5,3 | 3,7 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 31,8% | 20,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






