KirilBirulia
11NLB
- 2021–2026
- 97 meczów
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 1073pktw karierze
- 11,1pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 1,9astna mecz
Wykresy na tle ligi, mapa rzutów i forma liczą się dla jednych rozgrywek — wybierz sezon i drużynę wyżej. Niżej: cała kariera.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3483 min | 35:54 |
| Punkty | 1073 | 11,1 |
| Zbiórki | 646 | 6,7 |
| — w ataku | 203 | 2,1 |
| — w obronie | 443 | 4,6 |
| Asysty | 185 | 1,9 |
| Przechwyty | 93 | 1,0 |
| Bloki | 92 | 0,9 |
| Straty | 188 | 1,9 |
| Przewinienia | 173 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 277 | 2,9 |
| Ocena (EFF) | 1081 | 11,1 |
- 42,5%FG440 z 1036 z gry
- 4,3%3P1 z 23 za trzy
- 46,2%FT192 z 416 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 440 | 1036 | 42,5% |
| Rzuty za dwa | 439 | 1013 | 43,3% |
| Rzuty za trzy | 1 | 23 | 4,3% |
| Rzuty wolne | 192 | 416 | 46,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz INIEMAMOCNI, 19 lut 2022
- Mecz 15+ zbiórekz YOUNG OLD TEAM ONE, 31 maj 2026
- Mecz 7+ asyst4 razy · ostatnio z FOR THE WIN, 9 gru 2023
- Mecz 5+ przechwytówz HANTLE I GARY, 5 gru 2021
- Double-double9 razy · ostatnio z YOUNG OLD TEAM ONE, 31 maj 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1073
- 50 meczówrozegranych meczów: 94
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
INIEMAMOCNI19 lut 202232pkt8zb4as35eff
YOUNG OLD TEAM ONE31 maj 202614pkt15zb2as27eff
THUNDER FALCONS26 wrz 202123pkt7zb0as25eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






