KonradCzaplicki
13GRUBE RYBY1. Liga · 7WBA
- 2021–2025
- 62 mecze w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 65pktw 6 meczach
- 10,8pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 204 min | 33:58 |
| Punkty | 65 | 10,8 |
| Zbiórki | 40 | 6,7 |
| — w ataku | 20 | 3,3 |
| — w obronie | 20 | 3,3 |
| Asysty | 11 | 1,8 |
| Przechwyty | 4 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 10 | 1,7 |
| Przewinienia | 9 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 74 | 12,3 |
- 51,1%FG24 z 47 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 54,8%FT17 z 31 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 47 | 51,1% |
| Rzuty za dwa | 24 | 45 | 53,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 17 | 31 | 54,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach GRUBE RYBY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P55 : 79 | 34:34 | 8 | 6 | 0 | |
| 29 lis 2025 | P56 : 65 | 48:00 | 13 | 2 | 2 | |
| 23 lis 2025 | P60 : 66 | 22:41 | 9 | 5 | 6 | |
| 16 lis 2025 | Z79 : 73 | 30:34 | 13 | 8 | 2 | |
| 9 lis 2025 | P63 : 89 | 39:28 | 17 | 11 | 1 | |
| 19 paź 2025 | P46 : 65 | 28:33 | 5 | 8 | 0 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 62 mecze · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 6 | 33:58 | 65 | 10,8 | 6,7 | 1,8 | 0,7 | 0,2 | 51,1% | 0,0% | 54,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 3 | 25:31 | 26 | 8,7 | 4,7 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 56,3% | 0,0% | 61,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 8 | 26:51 | 54 | 6,8 | 4,8 | 0,8 | 0,9 | 0,1 | 39,6% | 20,0% | 45,8% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 18:19 | 51 | 5,7 | 4,4 | 1,3 | 0,1 | 0,0 | 34,8% | 100,0% | 81,8% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 24:15 | 72 | 6,5 | 4,9 | 1,9 | 1,0 | 0,1 | 40,3% | 0,0% | 58,3% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 16:16 | 62 | 5,6 | 3,3 | 1,0 | 0,6 | 0,2 | 46,2% | 0,0% | 66,7% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 10 | 17:06 | 38 | 3,8 | 3,3 | 0,9 | 0,7 | 0,2 | 41,2% | 0,0% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 4 | 27:46 | 41 | 10,3 | 7,3 | 1,8 | 0,5 | 0,8 | 39,4% | 0,0% | 68,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






