Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 304 min | 30:26 |
| Punkty | 118 | 11,8 |
| Zbiórki | 61 | 6,1 |
| — w ataku | 13 | 1,3 |
| — w obronie | 48 | 4,8 |
| Asysty | 29 | 2,9 |
| Przechwyty | 24 | 2,4 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 20 | 2,0 |
| Przewinienia | 5 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 157 | 15,7 |
- 48,4%FG46 z 95 z gry
- 36,4%3P12 z 33 za trzy
- 60,9%FT14 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 95 | 48,4% |
| Rzuty za dwa | 34 | 62 | 54,8% |
| Rzuty za trzy | 12 | 33 | 36,4% |
| Rzuty wolne | 14 | 23 | 60,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2024 | P44 : 59 | 32:25 | 7 | 5 | 2 | |
| 19 maj 2024 | Z58 : 47 | 30:34 | 6 | 3 | 2 | |
| 11 maj 2024 | Z126 : 69 | 41:10 | 20 | 9 | 4 | |
| 21 kwi 2024 | P60 : 68 | 38:46 | 7 | 7 | 2 | |
| 6 kwi 2024 | Z112 : 56 | 24:28 | 30 | 5 | 5 | |
| 23 mar 2024 | Z85 : 52 | 36:31 | 26 | 10 | 5 | |
| 10 mar 2024 | Z64 : 40 | 28:58 | 7 | 7 | 4 | |
| 3 mar 2024 | Z74 : 60 | 25:43 | 7 | 5 | 2 | |
| 24 lut 2024 | Z61 : 36 | 18:13 | 2 | 4 | 2 | |
| 17 lut 2024 | Z86 : 53 | 27:31 | 6 | 6 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 57 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | BASKETBALL NEVER STOPS | 8 | 29:14 | 49 | 6,1 | 7,5 | 3,1 | 2,3 | 0,3 | 40,0% | 20,0% | 37,5% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 10 | 30:26 | 118 | 11,8 | 6,1 | 2,9 | 2,4 | 0,3 | 48,4% | 36,4% | 60,9% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 4 | 35:47 | 33 | 8,3 | 10,0 | 4,5 | 1,8 | 0,0 | 31,4% | 29,4% | 54,5% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 9 | 37:07 | 95 | 10,6 | 7,6 | 4,9 | 1,7 | 0,1 | 34,3% | 14,8% | 70,4% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 9 | 31:11 | 116 | 12,9 | 7,8 | 3,1 | 1,9 | 0,1 | 38,3% | 22,5% | 65,2% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 41:35 | 22 | 22,0 | 6,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | 44,4% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 8 | 32:47 | 83 | 10,4 | 6,4 | 3,0 | 1,4 | 0,3 | 40,5% | 19,4% | 70,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 4 | 21:32 | 17 | 4,3 | 4,0 | 1,8 | 1,0 | 0,5 | 27,3% | 0,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 4 | 30:53 | 15 | 3,8 | 5,5 | 5,0 | 1,3 | 0,0 | 19,4% | 16,7% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






