Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 334 min | 37:07 |
| Punkty | 95 | 10,6 |
| Zbiórki | 68 | 7,6 |
| — w ataku | 9 | 1,0 |
| — w obronie | 59 | 6,6 |
| Asysty | 44 | 4,9 |
| Przechwyty | 15 | 1,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 19 | 2,1 |
| Przewinienia | 13 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 127 | 14,1 |
- 34,3%FG36 z 105 z gry
- 14,8%3P4 z 27 za trzy
- 70,4%FT19 z 27 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 105 | 34,3% |
| Rzuty za dwa | 32 | 78 | 41,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 27 | 14,8% |
| Rzuty wolne | 19 | 27 | 70,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 maj 2023 | Z79 : 70 | 48:00 | 17 | 11 | 7 | |
| 23 kwi 2023 | Z62 : 57 | 47:46 | 14 | 10 | 4 | |
| 2 kwi 2023 | Z82 : 66 | 38:55 | 11 | 8 | 9 | |
| 26 mar 2023 | P66 : 69 | 48:00 | 15 | 10 | 9 | |
| 18 mar 2023 | Z61 : 54 | 23:19 | 4 | 4 | 0 | |
| 12 mar 2023 | P57 : 65 | 23:52 | 4 | 3 | 4 | |
| 5 mar 2023 | P59 : 73 | 43:31 | 12 | 11 | 7 | |
| 5 lut 2023 | Z55 : 52 | 27:43 | 9 | 4 | 0 | |
| 29 sty 2023 | P54 : 84 | 33:00 | 9 | 7 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 57 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | BASKETBALL NEVER STOPS | 8 | 29:14 | 49 | 6,1 | 7,5 | 3,1 | 2,3 | 0,3 | 40,0% | 20,0% | 37,5% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 10 | 30:26 | 118 | 11,8 | 6,1 | 2,9 | 2,4 | 0,3 | 48,4% | 36,4% | 60,9% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 4 | 35:47 | 33 | 8,3 | 10,0 | 4,5 | 1,8 | 0,0 | 31,4% | 29,4% | 54,5% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 9 | 37:07 | 95 | 10,6 | 7,6 | 4,9 | 1,7 | 0,1 | 34,3% | 14,8% | 70,4% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 9 | 31:11 | 116 | 12,9 | 7,8 | 3,1 | 1,9 | 0,1 | 38,3% | 22,5% | 65,2% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 41:35 | 22 | 22,0 | 6,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | 44,4% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 8 | 32:47 | 83 | 10,4 | 6,4 | 3,0 | 1,4 | 0,3 | 40,5% | 19,4% | 70,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 4 | 21:32 | 17 | 4,3 | 4,0 | 1,8 | 1,0 | 0,5 | 27,3% | 0,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 4 | 30:53 | 15 | 3,8 | 5,5 | 5,0 | 1,3 | 0,0 | 19,4% | 16,7% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






