KrzysztofMarkiewicz
4THAISTY TIGERS3. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 46 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 150pktw 13 meczach
- 11,5pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 459 min | 35:17 |
| Punkty | 150 | 11,5 |
| Zbiórki | 49 | 3,8 |
| — w ataku | 9 | 0,7 |
| — w obronie | 40 | 3,1 |
| Asysty | 26 | 2,0 |
| Przechwyty | 12 | 0,9 |
| Bloki | 3 | 0,2 |
| Straty | 16 | 1,2 |
| Przewinienia | 12 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 139 | 10,7 |
- 41,3%FG57 z 138 z gry
- 33,3%3P30 z 90 za trzy
- 60,0%FT6 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 57 | 138 | 41,3% |
| Rzuty za dwa | 27 | 48 | 56,3% |
| Rzuty za trzy | 30 | 90 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 6 | 10 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach THAISTY TIGERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 cze 2025 | P64 : 83 | 42:47 | 19 | 2 | 2 | |
| 1 cze 2025 | P90 : 92 | 45:32 | 10 | 5 | 4 | |
| 31 maj 2025 | Z52 : 40 | 27:25 | 5 | 5 | 1 | |
| 25 maj 2025 | P53 : 62 | 43:13 | 16 | 4 | 0 | |
| 17 maj 2025 | Z75 : 49 | 31:37 | 11 | 0 | 2 | |
| 11 maj 2025 | Z96 : 70 | 31:10 | 13 | 2 | 4 | |
| 27 kwi 2025 | P54 : 74 | 33:07 | 7 | 1 | 1 | |
| 13 kwi 2025 | P50 : 61 | 39:13 | 12 | 5 | 2 | |
| 6 kwi 2025 | Z82 : 49 | 27:48 | 23 | 4 | 2 | |
| 23 mar 2025 | Z75 : 48 | 30:53 | 5 | 7 | 0 | |
| 16 mar 2025 | P52 : 60 | 39:53 | 0 | 4 | 4 | |
| 9 mar 2025 | Z92 : 55 | 31:40 | 12 | 6 | 1 | |
| 2 mar 2025 | Z87 : 59 | 34:22 | 17 | 4 | 3 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 46 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 24:50 | 80 | 7,3 | 2,9 | 1,5 | 0,9 | 0,2 | 36,6% | 30,9% | 75,0% |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 2 | 31:18 | 21 | 10,5 | 6,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 38,1% | 28,6% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 13 | 35:17 | 150 | 11,5 | 3,8 | 2,0 | 0,9 | 0,2 | 41,3% | 33,3% | 60,0% |
| 5WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 10 | 36:06 | 102 | 10,2 | 3,0 | 2,6 | 1,5 | 0,2 | 34,2% | 28,9% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 10 | 39:13 | 158 | 15,8 | 4,9 | 2,2 | 0,7 | 0,1 | 39,6% | 34,0% | 81,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






