KrzysztofMarkiewicz
4THAISTY TIGERS3. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 46 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 158pktw 10 meczach
- 15,8pktna mecz
- 4,9zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 392 min | 39:13 |
| Punkty | 158 | 15,8 |
| Zbiórki | 49 | 4,9 |
| — w ataku | 7 | 0,7 |
| — w obronie | 42 | 4,2 |
| Asysty | 22 | 2,2 |
| Przechwyty | 7 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 23 | 2,3 |
| Przewinienia | 15 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 125 | 12,5 |
- 39,6%FG57 z 144 z gry
- 34,0%3P35 z 103 za trzy
- 81,8%FT9 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 57 | 144 | 39,6% |
| Rzuty za dwa | 22 | 41 | 53,7% |
| Rzuty za trzy | 35 | 103 | 34,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 11 | 81,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach THAISTY TIGERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P50 : 55 | 48:00 | 22 | 7 | 5 | |
| 18 maj 2024 | Z75 : 53 | 36:01 | 22 | 4 | 3 | |
| 12 maj 2024 | P55 : 64 | 38:49 | 14 | 0 | 1 | |
| 21 kwi 2024 | Z84 : 81 | 51:51 | 27 | 12 | 0 | |
| 14 kwi 2024 | P53 : 59 | 43:40 | 17 | 8 | 0 | |
| 7 kwi 2024 | P56 : 88 | 38:55 | 15 | 4 | 3 | |
| 24 mar 2024 | P35 : 87 | 35:02 | 4 | 5 | 3 | |
| 17 mar 2024 | Z72 : 64 | 34:23 | 18 | 2 | 1 | |
| 3 mar 2024 | P55 : 61 | 30:52 | 10 | 4 | 3 | |
| 18 lut 2024 | P43 : 71 | 34:40 | 9 | 3 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 46 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 24:50 | 80 | 7,3 | 2,9 | 1,5 | 0,9 | 0,2 | 36,6% | 30,9% | 75,0% |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 2 | 31:18 | 21 | 10,5 | 6,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 38,1% | 28,6% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 13 | 35:17 | 150 | 11,5 | 3,8 | 2,0 | 0,9 | 0,2 | 41,3% | 33,3% | 60,0% |
| 5WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 10 | 36:06 | 102 | 10,2 | 3,0 | 2,6 | 1,5 | 0,2 | 34,2% | 28,9% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 10 | 39:13 | 158 | 15,8 | 4,9 | 2,2 | 0,7 | 0,1 | 39,6% | 34,0% | 81,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






