KrzysztofMróz
81INDEX MOCY1. Liga · 6WBA
- 2021–2026
- 105 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 51pktw 10 meczach
- 5,1pktna mecz
- 8,9zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 346 min | 34:35 |
| Punkty | 51 | 5,1 |
| Zbiórki | 89 | 8,9 |
| — w ataku | 32 | 3,2 |
| — w obronie | 57 | 5,7 |
| Asysty | 13 | 1,3 |
| Przechwyty | 9 | 0,9 |
| Bloki | 6 | 0,6 |
| Straty | 15 | 1,5 |
| Przewinienia | 26 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 105 | 10,5 |
- 33,9%FG21 z 62 z gry
- 12,5%3P2 z 16 za trzy
- 50,0%FT7 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 62 | 33,9% |
| Rzuty za dwa | 19 | 46 | 41,3% |
| Rzuty za trzy | 2 | 16 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 7 | 14 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | P73 : 74 | 31:13 | 11 | 10 | 1 | |
| 18 maj 2025 | Z49 : 38 | 32:43 | 5 | 9 | 1 | |
| 14 maj 2025 | Z66 : 57 | 32:30 | 1 | 10 | 0 | |
| 13 kwi 2025 | P54 : 61 | 38:16 | 8 | 9 | 0 | |
| 30 mar 2025 | Z74 : 47 | 38:19 | 3 | 11 | 3 | |
| 23 mar 2025 | Z64 : 59 | 44:57 | 2 | 8 | 1 | |
| 16 mar 2025 | Z83 : 56 | 30:55 | 8 | 8 | 1 | |
| 9 mar 2025 | Z75 : 46 | 30:16 | 3 | 10 | 2 | |
| 2 mar 2025 | Z78 : 59 | 30:18 | 8 | 6 | 1 | |
| 23 lut 2025 | P52 : 54 | 36:25 | 2 | 8 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 105 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 2 | 35:59 | 6 | 3,0 | 6,0 | 1,5 | 0,5 | 1,0 | 30,0% | 0,0% | — |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 11 | 32:08 | 73 | 6,6 | 5,7 | 1,5 | 0,7 | 0,3 | 41,7% | 38,1% | 55,6% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 11 | 33:33 | 64 | 5,8 | 6,7 | 1,6 | 0,6 | 0,2 | 33,8% | 38,1% | 61,5% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 34:35 | 51 | 5,1 | 8,9 | 1,3 | 0,9 | 0,6 | 33,9% | 12,5% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 11 | 38:20 | 93 | 8,5 | 9,6 | 1,5 | 0,5 | 0,6 | 34,7% | 29,4% | 60,0% |
| 5WBABaraże | INDEX MOCY | 1 | 36:40 | 5 | 5,0 | 11,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 16,7% | 0,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 9 | 36:32 | 72 | 8,0 | 9,1 | 2,3 | 0,3 | 0,2 | 32,4% | 23,8% | 85,2% |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 9 | 39:14 | 83 | 9,2 | 7,8 | 2,3 | 0,7 | 0,7 | 36,6% | 22,7% | 72,0% |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 10 | 30:59 | 80 | 8,0 | 6,2 | 1,8 | 0,6 | 0,1 | 42,5% | 36,4% | 66,7% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 37:43 | 8 | 8,0 | 10,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 44,4% | 0,0% | — |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 9 | 34:46 | 77 | 8,6 | 7,6 | 0,9 | 0,3 | 0,2 | 33,3% | 0,0% | 73,1% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 9 | 35:00 | 82 | 9,1 | 5,3 | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 40,0% | 34,6% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 12 | 28:00 | 66 | 5,5 | 4,8 | 1,3 | 0,3 | 0,1 | 34,7% | 11,8% | 70,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






