Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 353 min | 39:14 |
| Punkty | 83 | 9,2 |
| Zbiórki | 70 | 7,8 |
| — w ataku | 24 | 2,7 |
| — w obronie | 46 | 5,1 |
| Asysty | 21 | 2,3 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 6 | 0,7 |
| Straty | 20 | 2,2 |
| Przewinienia | 17 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 24 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 107 | 11,9 |
- 36,6%FG30 z 82 z gry
- 22,7%3P5 z 22 za trzy
- 72,0%FT18 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 82 | 36,6% |
| Rzuty za dwa | 25 | 60 | 41,7% |
| Rzuty za trzy | 5 | 22 | 22,7% |
| Rzuty wolne | 18 | 25 | 72,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach BAT MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 lis 2023 | P60 : 62 | 38:46 | 3 | 6 | 2 | |
| 19 lis 2023 | Z67 : 62 | 35:46 | 9 | 5 | 1 | |
| 5 lis 2023 | Z88 : 84 | 43:01 | 21 | 9 | 3 | |
| 29 paź 2023 | Z65 : 45 | 35:37 | 8 | 6 | 4 | |
| 21 paź 2023 | Z74 : 57 | 39:30 | 4 | 11 | 5 | |
| 15 paź 2023 | P88 : 101 | 45:55 | 10 | 7 | 3 | |
| 8 paź 2023 | P45 : 61 | 39:49 | 9 | 13 | 1 | |
| 1 paź 2023 | P53 : 65 | 45:34 | 12 | 7 | 0 | |
| 24 wrz 2023 | Z79 : 49 | 29:10 | 7 | 6 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 105 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 2 | 35:59 | 6 | 3,0 | 6,0 | 1,5 | 0,5 | 1,0 | 30,0% | 0,0% | — |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 11 | 32:08 | 73 | 6,6 | 5,7 | 1,5 | 0,7 | 0,3 | 41,7% | 38,1% | 55,6% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 11 | 33:33 | 64 | 5,8 | 6,7 | 1,6 | 0,6 | 0,2 | 33,8% | 38,1% | 61,5% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 34:35 | 51 | 5,1 | 8,9 | 1,3 | 0,9 | 0,6 | 33,9% | 12,5% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 11 | 38:20 | 93 | 8,5 | 9,6 | 1,5 | 0,5 | 0,6 | 34,7% | 29,4% | 60,0% |
| 5WBABaraże | INDEX MOCY | 1 | 36:40 | 5 | 5,0 | 11,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 16,7% | 0,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 9 | 36:32 | 72 | 8,0 | 9,1 | 2,3 | 0,3 | 0,2 | 32,4% | 23,8% | 85,2% |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 9 | 39:14 | 83 | 9,2 | 7,8 | 2,3 | 0,7 | 0,7 | 36,6% | 22,7% | 72,0% |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 10 | 30:59 | 80 | 8,0 | 6,2 | 1,8 | 0,6 | 0,1 | 42,5% | 36,4% | 66,7% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 37:43 | 8 | 8,0 | 10,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 44,4% | 0,0% | — |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 9 | 34:46 | 77 | 8,6 | 7,6 | 0,9 | 0,3 | 0,2 | 33,3% | 0,0% | 73,1% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 9 | 35:00 | 82 | 9,1 | 5,3 | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 40,0% | 34,6% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 12 | 28:00 | 66 | 5,5 | 4,8 | 1,3 | 0,3 | 0,1 | 34,7% | 11,8% | 70,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






