KrzysztofMróz
- 2021–2026
- 105 meczów
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 760pktw karierze
- 7,2pktna mecz
- 7,2zbna mecz
- 1,6astna mecz
Wykresy na tle ligi, mapa rzutów i forma liczą się dla jednych rozgrywek — wybierz sezon i drużynę wyżej. Niżej: cała kariera.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3592 min | 34:13 |
| Punkty | 760 | 7,2 |
| Zbiórki | 752 | 7,2 |
| — w ataku | 224 | 2,1 |
| — w obronie | 528 | 5,0 |
| Asysty | 163 | 1,6 |
| Przechwyty | 61 | 0,6 |
| Bloki | 41 | 0,4 |
| Straty | 167 | 1,6 |
| Przewinienia | 255 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 168 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 1047 | 10,0 |
- 36,2%FG287 z 793 z gry
- 25,6%3P57 z 223 za trzy
- 69,4%FT129 z 186 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 287 | 793 | 36,2% |
| Rzuty za dwa | 230 | 570 | 40,4% |
| Rzuty za trzy | 57 | 223 | 25,6% |
| Rzuty wolne | 129 | 186 | 69,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórek4 razy · ostatnio z MSJ VISION, 15 gru 2024
- Mecz 7+ asystz NTL, 24 paź 2021
- Double-double10 razy · ostatnio z INIEMAMOCNI, 25 maj 2025
- 500 punktówpunktów w karierze: 760
- 50 meczówrozegranych meczów: 103
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
OBRONCY Z TOBRUKU23 mar 20248pkt17zb4as29eff
RUN'N GUN5 lis 202321pkt9zb3as27eff
OSTAP RUSZTOWANIA12 mar 202320pkt12zb2as25eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






