KrzysztofMróz
81INDEX MOCY1. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 105 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 73pktw 11 meczach
- 6,6pktna mecz
- 5,7zbna mecz
- 1,5astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 48,1%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 47,2%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 29,2%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 5 wyrównanych meczach nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 20 / 37 | 54,1% | 49,4% |
| Półdystans | 2 / 14 | 14,3% | 44,8% |
| Za trzy | 8 / 21 | 38,1% | 28,4% |
| Razem z gry | 30 / 72 | 41,7% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 10najwięcej punktówz OSTAP RUSZTOWANIA, 15 lut 2026
- 9najwięcej zbiórekz WARSAW RAPTORS, 12 kwi 2026
- 4najwięcej asystz RUN'N GUN, 25 kwi 2026
- 14najlepszy mecz (EFF)10 pkt, 5 zb, 0 as — z OSTAP RUSZTOWANIA, 24 maj 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 105 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3592 min | 34:13 |
| Punkty | 760 | 7,2 |
| Zbiórki | 752 | 7,2 |
| — w ataku | 224 | 2,1 |
| — w obronie | 528 | 5,0 |
| Asysty | 163 | 1,6 |
| Przechwyty | 61 | 0,6 |
| Bloki | 41 | 0,4 |
| Straty | 167 | 1,6 |
| Przewinienia | 255 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 168 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 1047 | 10,0 |
- 36,2%FG287 z 793 z gry
- 25,6%3P57 z 223 za trzy
- 69,4%FT129 z 186 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 287 | 793 | 36,2% |
| Rzuty za dwa | 230 | 570 | 40,4% |
| Rzuty za trzy | 57 | 223 | 25,6% |
| Rzuty wolne | 129 | 186 | 69,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórek4 razy · ostatnio z MSJ VISION, 15 gru 2024
- Mecz 7+ asystz NTL, 24 paź 2021
- Double-double10 razy · ostatnio z INIEMAMOCNI, 25 maj 2025
- 500 punktówpunktów w karierze: 760
- 50 meczówrozegranych meczów: 103
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
OBRONCY Z TOBRUKU23 mar 20248pkt17zb4as29eff
RUN'N GUN5 lis 202321pkt9zb3as27eff
OSTAP RUSZTOWANIA12 mar 202320pkt12zb2as25eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






